No active "ca-sidebar-197687" sidebar

E-FIT: Po dvoch mesiacoch cvičenia o osem kilogramov menej

e-fit rimavska sobotaMáte chuť podnikať v oblasti fitnes? Teraz na to máte výnimočnú šancu, zabehnuté E-Fit štúdio v Rimavskej Sobote so stálou klientelou hľadá svojho nového majiteľa. 
Pre bližšie informácie volajte 0944 490 746. Ak sa chcete dozvedieť viac o E-Fit, čítajte ďalej:

 

Žiadna diéta ani hodiny strávené potením sa vo fitnescentre! Stačilo pravidelné dvadsaťminútové e-fit cvičenie, po dvoch mesiacoch prinieslo úžasný výsledok: úbytok na váhe osem kilogramov, vyformovanú postavu a lepší pocit. Sen? Vôbec nie. Len jeden zo skutočných príbehov, s ktorým sa stretli v rimavskosobotskom e-fit štúdiu. Klientov, ktorí na revolučnú metódu cvičenia nedajú dopustiť, je mnoho. Vďaka špeciálnemu prístroju, ktorý stimuluje svalstvo, sa desiatky žien zbavili prebytočných kíl, zabudli na bolesti chrbta, spevnili bruško aj zadok a dali zbohom nenávidenej celulitíde. Muži oceňujú hlavne to, že svoju kondičku dokážu vylepšiť vo veľmi krátkom čase.

Cvičenie s elektródami

Pri klasickom športovaní sa informácie z mozgu prenášajú nervovými dráhami cez elektrické stimuly k svalovým motorickým centrám. EMS Technológia (electro-muscle-stimulation) privádza elektrickú stimuláciu priamo do svalov, vplyvom čoho sa svaly sťahujú a uvoľňujú presne ako pri športovaní. 
E-fit, to je niekoľko jednoduchých cvikov, pri ktorých je svalstvo stimulované aj elektricky.  „
Cvičí sa v špeciálnom úbore,  ktorý má v sebe pripevnené elektródy, napojené na moderný ovládací panel. Vďaka nemu regulujeme napätie a frekvenciu,” vysvetľuje trénerka Katarína Bredárová z rimavskosobotského E-fit štúdia. Ako zdôrazňuje, tréningy sú vždy ušité na mieru a prebiehajú individuálne, pod dohľadom osobného trénera.  "Cvičenie trvá dvadsať minút. Na prvý pohľad síce vyzerá veľmi jednoducho, ale spočiatku sa neraz dostaví aj svalovka. Vďaka prístroju je  svalstvo na celom tele stimulované súbežne, všetky partie sa posilujú naraz. Tým je efekt oveľa účinnejší ako pri klasickom cvičení," vysvetľuje Bredárová. Okrem nej má tréningy na starosti aj Michal Slovák, aktívny športovec – hokejista, ktorý telesnú výchovu aj vyštudoval.

[nggallery id=1156]

Výsledky už po prvom mesiaci

Pri pravidelnom cvičení v e-fit štúdiu badať prvé výsledky väčšinou už po mesiaci. "E-fit  nie je len o chudnutí. Je ideálny pre všetkých, ktorí nemajú veľa času na šport ale chcú urobiť niečo pre svoje telo, zlepšiť kondíciu, cítiť sa vo forme," hovorí trénerka a dodáva, že prístroj si pochvaľujú aj ľudia so sedavým zamestnaním, ktorí trpia bolesťami chrbtice. Cvičenie je vhodné pre každého, pre mužov aj ženy, pre mladších či tých skôr narodených. "Tréning vždy zodpovedá schopnostiam a trénovanosti každého klienta," zdôraznila Bredárová, podľa ktorej si mnohí vybrali e-fit kvôli tomu, že cvičia sami, bez zvedavých pohľadov cudzích ľudí.

Pri kúpe prvej permanentky úbor zadarmo

Povedali ste si, že po prázdninách a sladkom letnom ničnerobení začnete opäť s pohybom? V e-fit štúdiu na vás čakajú s akciou – pri kúpe prvej permanentky dostanete cvičebný úbor úplne zadarmo. Pre stálych klientov tu tiež pripravujú rôzne výhody a bonusové cvičenia. Vstupy sa dajú zakúpiť aj jednotlivo, cvičenie si pritom treba vždy vopred dohodnúť na telefónnom čísle  0944 318 878. Viac informácií nájdete aj na stránke E-FIT Electro Fitness na Facebook-u.

E-fit štúdio v Rimavskej Sobote je zatiaľ jediné v Banskobystrickom kraji, sídli na Ulici Kraskovej (vedľa katastrálneho úradu).Otvorené je každý pracovný deň od 7.00 hod do 19.00 hod, sobotu od 8.00 do 13.00 hod. "Už čoskoro, v priebehu októbra, otvárame aj nové štúdio v  Lučenci, neďaleko Reduty," avizuje Katarína Bredárová.

E-fit je ideálny
- pre tých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať svoju postavu
- pre všetkých, ktorí nemajú čas na aktívne športovanie a návštevu fitnescentra
- pre ženy, ktoré si nevedia dať rady s celulitídou
- pre mužov s „pivným“ bruškom
- pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoju výkonnosť
- pre ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie a nesprávne držanie tela
- pre tých, ktorí trpia bolesťami chrbta, kĺbov a majú ochabnuté svalstvo

[nggallery id=1157]

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross