No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Emotívna i výpravná scéna s množstvom efektov. Maduar a svetové hviezdy zažiaria aj v Rimavskej Sobote + SÚŤAŽ o lístky

Zdroj FB Maduar

RIMAVSKÁ SOBOTO – Skupina Maduar oslavuje tento rok 30 rokov na českej a slovenskej hudobnej scéne. Súčasťou týchto osláv je 2. ročník jej vlastného festivalu Maduar 90's Party, ktorý bude už 4. júla v Rimavskej Sobote.

Návštevníci sa môžu tešiť na také hviezdy ako Twenty 4 Seven z Holandska, z Nemecka to bude Captain Jack. Na podujatí vystúpi tiež švédska country zostava Rednex. Zahraničných hostí doplní náš slovenský top producent a Dj Robert Burian.

Článok pokračuje pod reklamou


Na festivale nebudú chýbať ani najznámejšie hity skupiny Maduar ako Do It, I Feel Good, Anjel, Hafanana, či novinky, pri ktorých sa predstavia aj hosťujúci umelci ako speváčka Ivanna, víťazka Hlasu Česko-Slovenska, mladý talentovaný raper a Dj Nicotini, syn jedného z členov Maduaru.

Zdroj: M&M Brothers

Na koncerte odznejú hity z 90. rokov, ale tiež koncertná premiéra spoločnej novinky Maduaru a jeho hostí. Súčasťou koncertnej show bude aj emotívna rozlúčka s Barbarou Haščákovou. Podujatie bude plné výpravnej scény a efektov, úspešných interpretov, ktorí majú dokopy 39 diamantových, platinových a zlatých platní a viac ako 70 miliónov predaných platní.

Zdroj: FB Maduar

SÚŤAŽ

V spolupráci s kapelou Maduar sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na koncert, ktorý si v Rimavskej Sobote môžete užiť 4 júla 2024 o 17-tej v amfiteátri.

Súťaž trvá od 10. do 14. júna do 12-tej, kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dvoch lístkoch na tento koncertný zážitok.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom muzikáli nikomu neušli.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross