No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Erik Aresta smúti za Haščákovou. Barborka bude so mnou na každom vystúpení, hovorí

7. decembra 2023 | | | |  | 
Zdroj: Facebook Erik Aresta

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rodák z Rimavskej Soboty a spevák Erik Aresta prežil s Barbarou Hačšákovou krásne roky. K odchodu svojej kolegyne zo skupiny Maduar a neskôr dua MC Erik & Barbara, sa Erik Aresta vyjadril až s odpstupom niekoľkých dní.

"Priatelia, viete, že na sociálnych sieťach nie som nijak extra aktívny a už vôbec nie som zástanca prílišného odhaľovania súkromia. A to platí aj pre udalosti posledných dní. S Barbarou, pre mňa to bola vždy Babka alebo Babuka, som bol v kontakte. Rozčuľovali sme sa nad tým, že sme na plagáte na koncert Maduaru, ktorého sa nezúčastníme, sťažovala sa mi na bláznivú fanynku, ktorá na sieťach vytvára jej falošné profily, posielal som jej občas videá z akcií, kde fanúšikovia spievali naše piesne, občas som jej poslal fotky mojej dcérky, z ktorej sa veľmi tešila, alebo sme jej s Elou na narodeniny do videa zaspievali Happy Birthday," napísal Aresta na svojom Facebooku.

Článok pokračuje pod reklamou


O Haščákovej smrti sa rodák z Rimavskej Soboty dozvedel z médií. "Je to pre mňa rovnaký šok ako pre vás. Akurát nie som človek, ktorý by to chcel či potreboval zdieľať verejne. Preto ste na mojom Facebooku ani Instagrame nevideli žiadny príspevok, ale podobné veci spracovávam sám. A nemám potrebu to robiť verejne, dokonca to osobne považujem až za trochu nevhodné. Ako sa hovorí, venujme tichú spomienku," znelo v jeho vyhlásení.

Ako ďalej napísal, "Babka" bude navždy súčasť jeho života. "Som a budem jej navždy vďačný za krásne roky krátkej, ale o to intenzívnejšej kariéry, bez nej by som asi nebol tam, kde som a bez nej by som teraz nemohol pravidelne vystupovať a tešiť sa aj po 30-tich rokoch z vašej priazne. A Barborka bude so mnou a s Ivankou stále, na každom našom vystúpení, ktoré ešte absolvujeme," vyznal sa a dodal "Takže Babka, ďakujem."

Ako Erik Aresta uviedol pre portál Rimava.sk, veľmi ho mrzia vyjadrenia, ktoré naznačujú, že je voči Barbarinej smrti ľahostajný. "Nechcel som dávať ani žiadny status, ale musel som, lebo ľudia majú v dnešnej divnej dobe sociálnych sietí pocit, že keď som nedal status, tak je mi to jedno. Nie je mi to jedno, len to nemám chuť vykrikovať a vypisovať," dodal.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross