No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Členovia Falcon Taekwondo R. Sobota získali tri zlaté a jednu bronzovú medailu

RIMAVSKÁ SOBOTA - Dňa 24. apríla 2021 sa uskutočnila prvá slovenská online Poomsae and Para poomsae liga Trenčín open, ktorá mala medzinárodne zastúpenie. Okrem Slovenska boli zastúpení aj cvičenci Grécka a USA. Tohoto turnaja sa zúčastnili aj štyria cvičenci Falconu Taekwondo Rimavská Sobota.

V disciplíne poomsae za Falcon Taekwondo Rimavská Sobota nastúpili traja športovci, ktorí získali dvakrát zlato a jedenkrát bronz. Zlato vybojovali Adrián Mag a Tomáš Kuvik, bronz vybojoval Marek Bitala. V disciplíne para poomsae nastúpil Roman Farkaš, ktorý získal zlatu medailu. Falcon ešte reprezentovali rozhodcovia Miroslav Bitala a Dominik Kuvik.

„Všetkým účastníkom ďakujeme za reprezentáciu klubu a nášho mesta. Chceme sa poďakovať aj trénerom Miroslavovi Bitalovi a Viktórii Bitalovej, ktorí členov klubu na tento turnaj pripravili. Za pomoc a podporu pri tomto náročnom víkende ďakujeme našim úžasným rodičom. V mene klubu Falcon ďakujeme všetkým sponzorom za podporu našich cvičencov,“ uviedol za klub Róbert Kuvik.

Ilustračné foto, Pixabay.com


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross