No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Falconisti na Cassovia open 2021 v Košiciach žali úspechy

20. októbra 2021 | | |  | 

V sobotu 9. októbra sa v Košiciach konal medzinárodný turnaj Cassovia open 2021 v taekwondo WT. Pre nepriaznivú covidovú situáciu na Slovensku sa turnaja zúčastnilo iba 9 klubov zo Slovenska. Za Falcon klub nastúpili 5 zápasníci a 3 členovia nás reprezentovali v predvádzaní foriem (poomsae). Skupinku tvorili skúsení zápasníci, ale aj viacerí nováčikovia.

„V predvádzaní foriem (poomsae) nás reprezentovali Adrián Mag a Tomáš Kuvik. V kategórii parapoomsae nás reprezentoval Roman Farkaš,“ uviedol za klub Róbert Kuvik, zástupca rodičov.

Článok pokračuje pod reklamou


Všetci traja boli vo svojich kategóriách úspešní – vybojovali si zlato. Ako ďalej povedal, zlato si domov priniesli aj Tomáš Kuvik a Adrián Mag. „V zápase nastúpili Gejza Farkas, István Angyal, Matúš Chlpos, Adrián Mag a Tomáš Kuvik,“ povedal ďalej Róbert Kuvik.

Úspech zaznamenal aj Matúš Chlpos – získal striebro. Bronzová priečka patrila Gejzovi Farkasovi a Istvánovi Angyalovi. Na turnaji klub zastupovali aj rozhodcovia Viktória Bitalová a Dominik Kuvik.

„Chcem sa poďakovať trénerom Viktórii Bitalovej, Miroslavovi Bitalovi, Dominikovi Kuvikovi a rodičom, ktorí Falcon bojovníkov podporovali,“ dodal na záver Róbert Kuvik.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross