No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FARMFOODS: Výnimočné slovenské potraviny už aj v R. Sobote

Pamätáte sa na pojazdnú predajňu Farmfoods v Rimavskej Sobote, v ktorej ste nakúpili výhradne slovenské výrobky priamo od farmárov? Či už to boli lahodné jogurty s poriadnou dávkou domáceho ovocného lekváru alebo rôzne syry či výnimočné mäsové špeciality. Toto a ešte omnoho viac už môžete nakupovať v prvej samoobslužnej predajni na Slovensku, ktorú v piatok, 6. októbra, otvorili na križovatke hlavnej cesty na Sobôtke v Rimavskej Sobote.

Predajňa výnimočných potravín Farmfoods v Rimavskej Sobote má naozaj čo ponúknuť. Hoci na prvý pohľad sa môže zdať malá, nájdete v nej všetko, čo potrebujete na nedeľný obed alebo aj desiatu či olovrant, nech ste pracujúci, pani v domácnosti alebo študent. „Predajňa ponúka naozaj široký sortiment výnimočných výrobkov z nášho združenia - vybrať si môžete z bohatého sortimentu mäsových a mliečnych výrobkov, zrejúcich syrov, vína, hydiny, zemiakových výrobkov, medov, lekvárov, sójových výrobkov a ďalších. Rovnako ponúkame aj pečivo, nápoje, sezónne ovocie a zeleninu, či sladkosti od rôznych šikovných a poctivých slovenských výrobcov.“ uviedol Tomáš Németh, výkonný riaditeľ Farmfoods. Z ponuky to však podľa jeho slov nie je všetko. Postupne chcú sortiment rozširovať i o ďalšie výrobky. Ako spomenul, združenie slovenských farmárov Farmfoods sa zameriava na výrobu tradičných aj netradičných výrobkov s využitím moderných technológií a postupov. Ich výrobky sú v maximálnej miere bez akýchkoľvek prídavných látok (bez “E”) a bez geneticky modifikovaných organizmov.

Farmfoods však nie je len združenie slovenských prvovýrobcov, ktorí sa rozhodli ľuďom ponúknuť výnimočné, kvalitné, čisto slovenské a prírodné výrobky. Ich filozofia je aj v šírení osvety, aby sa ľudia viac zaujímali o to, čo jedia. „Aby ich zaujímalo zloženie potravín, ktoré nakupujú, odkiaľ pochádzajú a ako sa vyrábajú. Sme predsa tým, čo jeme.“ avizuje Németh. Odrazom ich filozofie sú ich vlastné výrobky. Ako povedal výkonný riaditeľ, hoci sú výrobky od Farmfoods o niečo drahšie, kvalitou i zložením sú však neporovnateľné s výrobkami v iných obchodných reťazcoch. „V žiadnom prípade reťazcom s ich veľkosťou konkurovať nemôžme, snažíme sa však byť alternatívou pre tých, ktorí vedia oceniť to, čo robíme,“ doplnil.

Predajňa výnimočných potravín Farmfoods bude otvorená od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00 hod. Ďalšie informácie o sortimente a filozofii projektu Farmfoods nájdete na internetovej stránke www.farmfoods.sk a facebookovej stránke FARMFOODS – výnimočné potraviny.

Zdroj: Reklamný článok, FOTO: FARMFOODS, Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross