No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Do OC RSParku zavítala jeseň. Príďte si aj vy do Choice Home pre najnovšie módne trendy či bytové doplnky

RIMAVSKÁ SOBOTA – Ani sa nenazdáme a slnečné lúče vymenia sychravé dni. V Choice Home si už týchto dňoch môžete vychutnať atmosféru jesene.

Ak plánujete obmeniť dekorácie u vás doma a prejsť z letnej atmosféry do jesennej, v OC RSParku nájdete všetko, čo k skrášleniu svojho domova potrebujete.

"Náš nový sortiment ponúka tradičné tekvicové aranžmány, či už v podobe vencov, alebo štýlových dekorácií. Nájdete tu tiež umelé a sušené kvety s atmosférou jesene, črepníky a sošky s rôznymi motívmi. Jesenné dekorácie z našej predajne sa dajú umiestniť všade – na dvere, na stôl, na okno, do vázy aj mimo bytu," uviedla pre portál Rimava.sk vedúca predajne, ktorá priniesla koncept Choice Home na Slovensko pred dvomi rokmi.

Okrem bytových doplnkov si v predajni môžete vyskladať krásne jesenné outfity. "V módnej sekcii nájdete už aj jesennú obuv, bundy, pleteniny či nohavice. Snažíme sa vždy riadiť aktuálnymi módnymi trendami," dodala vedúca.

Už o pár týždňov nájdete v OC RSParku aj najočakávenejší sortiment – vianočný. Obľúbená dizajnová predajňa otvorila v Rimavskej Sobote svoje brány koncom mája. Choice Home vás prevedie najnovšími trendami v oblasti bytovej kultúry a ponúkne kvalitné francúzske výrobky.

Svoje pobočky má Choice Home v Nitre, Prešove, Spišskej Novej Vsi, Ružomberku a Čadci, no práve predajňa v Rimavskej Sobote je najväčšia spomedzi všetkých prevádzok na Slovensku.

Predajňa Choice Home sídli v OC RSPark na ulici Bélu Bartóka 1A v Rim. Sobote.
Nájdete ich aj na Facebooku a Instagrame.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross