No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Džudisti TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota sa blysli na tatami v Považskej Bystrici

5. októbra 2022 | | | |  | 
Foto: Archív klubu

RIMAVSKÁ SOBOTA - Džudisti a džudistky TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota majú za sebou prvý väčší turnaj novej sezóny. Mladé talenty reprezentovali naše mesto a región na tatami v Považskej Bystrici, kde sa v sobotu 1. októbra uskutočnila medzinárodná veľká cena.

Konkurencia bola naozaj silná, čo potvrdzuje aj účasť pretekárov z Česka, Maďarska, Rakúska, Ukrajiny, Poľska a Estónska. Napriek tomu sa našej výprave podarilo blysnúť, vďaka čomu sa domov vrátili ťažší o deväť cenných kovov.

Článok pokračuje pod reklamou


Zlato si v Považskej Bystrici vybojovali Lea Megelová (mini), Natália Kissová, Lukáš Zvara a Martin Zvara (všetci dorast). Na druhý najvyšší stupienok so striebrom na krku sa postavili Mirka Benčíková (mini) a Zara Tóthová (mladšie žiačky). O bronz si zbierky rozšírili Lea Slováková, Zuzka Zvarová (obe mini) a Martin Zvara (starší žiaci).

"V klube máme momentálne dosť veľa dievčat, za čo sme veľmi radi. Niektoré z nich si atmosféru veľkého turnaja vyskúšali po prvýkrát a napriek tomu sa im podarilo uspieť a dosiahnuť krásne výsledky. Všetci naši zverenci predviedli pekné výkony. Sme veľmi spokojní," povedal pre Rimava.sk Pavel Zvara, predseda TJ Mladosť Relax Rimavská Sobota.

V klube sa už teraz pripravujú na ďalšie boje. Tie ich čakajú už tento víkend v Leviciach a o týždeň neskôr v Poprade.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross