No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Hlavné námestie ožilo. Začal 35. Gemersko-malohontský jarmok

Voňajúce trdelníky, klobásky, škvarky, ale aj rôzne remeselné výrobky či odevy a k tomu bohatý sprievodný program. Hlavné námestie v Rimavskej Sobote ožilo 35. Gemersko-malohontským jarmokom, ktorý potrvá do soboty, 30. septembra.Tohtoročný jarmok začal otvorením výstavy ovocia a zeleniny za účasti pozvaných hostí z Maďarska ako aj odborníka na ovocinárstvo profesora Ivana Hričovského. Jarmočná nálada sa ďalej preniesla na Hlavné námestie, kde si najmä malí vychutnali veselé interaktívne predstavenie, Príbeh rytiera. Program Gemersko-malohontského jarmoku bude pokračovať ďalej.

Jarmočné nákupy si môžete užiť v sprievode tanečných aktivít CVČ Relax Rimavská Sobota, popoludní bude Hlavné námestie patriť aj Taekwondo exhibícii. V rámci programu vystúpi aj spevák Martin Jakubec ako aj Eldorado. Podvečer si zaspievate so Sendreiovcami a od 19:00 hod. bude pódium na Hlavnom námestí patriť skupine The Paranoid, ktorej predkapelou bude domáca formácia Slice of Bread.

Sobota, 30. septembra, sa rovnako bude niesť v znamení spevu a tanca. Od 9:30 hod. vám do tanca, ale aj na počúvanie zahrá Tanečný orchester Rimavská Sobota a od 11:00 hod. sa môžete na Hlavnom námestí tešiť na koncert obľúbenej domácej country skupiny Bluetrend.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross