No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Kvalitné fínske výživové doplnky už aj v našom meste. Finclub otvoril distribučné centrum v R. Sobote

RIMAVSKÁ SOBOTA – Spoločnosť Finclub pôsobí už 30 rokov v oblasti prírodných výživových doplnkov a kozmetiky a okrem Slovenska má svoje svoje pobočky aj v Čechách, Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku a Rumunsku. Distribučné centrum má fínska značka už aj v Rimavskej Sobote.

Nová pobočka Finclubu bola otvorená tento utorok (25. septembra) v predajni Oáza Zdravia. Slávnostne ju otvorila primárka onkologického oddelenia MUDr. Adela Englerová za prítomnosti majiteľky predajne Oáza Zdravia Andrei Haásovej a pozvaných hostí vrátane riaditeľa Finclubu pre slovenský trh Daniela Burawu a manažérky značky Lenky Kadlečíkovej.

"Dnes je veľmi dôležitý deň pre nás s Adelkou, pretože sa nám splnil sen a podarilo sa nám otvoriť distribučné centrum, o ktorom sme tak dlho hovorili," privítala prítomných majiteľka obchodu Oáza Zdravia Andrea Haásová.

"Veľmi sa teším, že ste prišli a zdieľate s nami túto chvíľu, lebo odkedy som spoznala Finclub a začala dôverovať ich produktom, mojím veľkým snom bolo otvoriť raz distribučné centrum a po štyroch rokoch sa mi to aj podarilo," doplnila ju Adela Englerová, ktorá je zároveň aj lekárskym garantom projektu, keďže už vyše 16 rokov pôsobí ako úspešná onkologička.

Obom dámam zablahoželal aj riaditeľ pre slovenský trh, Daniel Burawa. "Gratulujem vám obom, je to úžasná práca a ďakujem ľuďom, vďaka ktorým je toto centrum otvorené. Naša firma oslavuje 30 rokov, založil ju môj strýko Jan Trojak a my pokračujeme v jeho tradícii, takže dúfam, že ešte minimálne ďalších 30 rokov budeme spolu pokracovať a tvoriť históriu," uviedol Burawa a dodal, že sa teší na ďalšie stretnutie.

Značku Finclub založil pred 30 rokmi Jan Trojak, ktorý začal premýšľať nad nápadom, ako pozdvihnúť úroveň zdravia ľudí a pritom si aj zarobiť nejakú tú korunu. Nad mapou Európy spoločne s manželkou rozmýšľali, s ktorou krajinou začať spoluprácu. A hneď ich oslovilo Fínsko, ekologická krajina s krásnou panenskou prírodou - krajina tisícich jazier a lesov. Dnes Finclub spolupracuje s viac ako 2000 lekármi združenými v Lekárskom grémiu Finclubu.

Títo odborníci sú garantom zverejňovaných informácií a celého programu starostlivosti o zdravie. Vďaka tejto spolupráci môže firma ponúknuť svojim klientom lekársku poradenskú činnosť, ktorá pôsobí pri každom distribučnom centre, a tiež má svoj vlastný Spravodaj LG s odbornými článkami. Pre Slovensko sú vyberané produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov krajiny a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny.

Distribučné centrum Finclub nájdete v predaji Oáza Zdravia na ulici Malohontská 1931 v Rim. Sobote.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross