No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Lukostrelcov v sobotských lesoch sprevádzal Mikuláš

4. decembra 2023 | | |  | 
Zdroj: T. Lévay/Z. Boholy

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rimavskosobotskí lukostrelci zorganizovali ďalší ročník Mikulášskeho pohára. Do miestnych lesov, v časti Majáles, súťažiaci prichádzali už od skorého rána a po zaregistrovaní si ešte zatrénovali.

"Na 3D súťaž, napriek veľmi nepriaznivému počasiu, prišlo 106 medzinárodných lukostrelcov a 34 doprovodov," priblížil Tibor Lévay z Lukostreleckého klubu Bašta.

Po odštarovaní súťaže a obsadení streleckých pozícií, lukostrelci súperili počas štyroch hodín. "Po odovzdaní výsledkov súťažiaci mali na výber baraní a bravčový guláš a nasledovalo vyhlásenie výsledkov pod taktovkou Mikuláša," dodal s úsmevom Lévay.

Článok pokračuje pod reklamou


Väčšina domácich súťažiacich sa starala o pohodu a príjemnú atmosféru podujatia a tí ostatní sa usmiestnili nasledovne:

1. miesta: Viktor Brindza, Melinda Gulyás, Márti Dávid, Balogh Gábor, Dávid Holló, Flórián Harangi, János Popovics a Jenő Neufeld
2. miesta: Hanna Boholy a Sándor Harangi
4. miesto: György Nagy
5. miesto: László Horváth
10. miesto: Gyula Racskó

"Ďakujeme všetkým zúčastnením. Hlavne, že sa nezľakli počasia a aj všetkým sponzorom a fotografovi: Zoltán Boholy, MsÚ Rimavská Sobota, Tauris a.s., VERCAJCH centrum s.r.o. Zvolen, GOBAKO Košice, Rimava.sk, Fabrika, Avest, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota, HV Trading s.r.o., LINOX tlačiareň a JULMEX s.r.o.," dodal Lévay.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross