No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Maduar 90's party ovládla rimavskosobotský amfiteáter. Nechýbali zahraniční hostia

Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vo štvrtok, 4. júla, sa na amfiteátri v Rimavskej Sobote uskutočnila nezabudnuteľná noc plná hudobnej nostalgie a nekonečnej zábavy. Maduar 90's party prilákala stovky fanúšikov, ktorí sa mohli tešiť na legendárne hviezdy 90-tych rokov.

Koncert začal už o 17-tej hodine, keď sa VIP fanúšikovia mohli odfotiť s koncertujúcimi kapelami. Medzi divákmi panovala výborná nálada. Na amfiteátri sa stretli starí známi, partie ale nechýbala ani budúca nevesta z Revúcej.

"Veľmi sa teším, pretože Maduar je moja srdcovka, a prajem im, nech aj naďalej robia také dobré pesničky a nech sa im darí," odkázal jeden z fanúšikov.

Z domácej produkcie sa na pódiu predstavil slovenský producent a DJ Robert Burian, ktorý svojím megahitom "Žijeme len raz" dokázal, že vie rozpumpovať dav.

Článok pokračuje pod reklamou


Holandská ikona Twenty 4 seven prevzala scénu s ich ikonickými hitmi ako Slave To The Music, Take Me Away a Is It Love, pričom diváci sa nechali pohltiť zábavou a už od prvých momentov tancovali pred pódiom.

Z Nemecka prišiel Captain Jack. "Sme na Slovensku už druhý alebo tretíkrát, ale skutočne plní očakávania, čo sa stane dnešnú noc, viem, čo môžem čakať od nás, ale sme zvedaví na publikum, pretože to vyzerá super," povedal pre Rimava.sk člen kapely Captain Jack.

Ich fantastické vystúpenia už dlhé roky držia fanúšikov v pohybe a energická štvrtková show rozpálila atmosféru na maximum.

Hudobné šialenstvo si užila švédska eurodancová skupina Rednex, známa svojim megahitom Cotton Eye Joe a ďalšími hitmi ako Wish you were here. Ich excentrický štýl a nezameniteľný zvuk dodali podujatiu jedinečný šarm.

"Už teraz to vyzerá, že to bude skutočne veľká party," povedala pre Rimava.sk Nika Karch, speváčka skupiny Rednex ešte pred koncertom. Ako nám Nika prezradila, "chlapcov z Rednexu" stretla v Michalovciach. "Pripojila som sa k nim na skúške, pretože ich speváčka tam práve nebola, a keď ma počuli, chceli, aby som sa pridala ku kapele," prezradila Nika.

Samozrejmosťou na podujatí boli aj zakladatelia slávneho festivalu, česko-slovenská legenda Maduar, ktorá okrem svojich najväčších hitov ako Do It, I Feel Good, Anjel a Hafanana predstavila aj nové skladby spolu s hosťujúcimi umelcami.

"Dnes vyvrcholí rok príprav, a tam je toľko otáznikov, ktoré môžu nastať, museli sme vyriešiť veľmi veľa vecí, ale sme tu s kapelou, pripravení, dobre naladení, takže sa tešíme," povedal Juraj Matyinkó.

Medzi nimi bola aj speváčka IVANNA, víťazka Hlasu Česko-Slovenska, a mladý talentovaný rapper a DJ NICOTINI, syn jedného z členov Maduaru.

Záver podujatia patril exkluzívnej koncertnej premiére, novinke od Maduaru a jeho hostí, so zvučným názvom Show how mad U ar, čím sa zavŕšila nezabudnuteľná noc plná hudobných prekvapení a radosti z tanca.

Článok pokračuje pod reklamou


Celý amfiteáter sa tak na jednu noc premenil na epicentrum eurodancovej nákazy, kde sa stretli fanúšikovia v súčasnoti už menej hraných kapiel, nostalgických spomienok a neuveriteľnej zábavy.

Maduar 90's party opäť dokázala, že hudobné klasiky nikdy nezestarnú a majú silu pohltiť nové generácie fanúšikov bez ohľadu na vek či pôvod.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross