No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Mikuláš doniesol balíčky aj dôchodcom

mikulas-klub-dochodcov-00Mikuláš nezabudol ani na našich najstarších. Pán s bielou bradou zavítal aj do rimavskosobotského Klubu dôchodcov, aby ich potešil aj balíčkami od Občianskeho združenia Naša Sobota.

Príjemnú predvianočnú atmosféru dotváralo spievanie piesní či hranie scénky o Troch kráľoch, ktorí sa chceli pokloniť Ježišovi. Na pódiu si seniori aj spoločne zaspievali najznámejšiu vianočnú pieseň, Tichá noc.

Po programe sa na rad dostal Mikuláš spoločne s anjelom a čertom. Všetkých pozdravili a popriali im krásne prežitie vianočných sviatkov. Po ich úsmevnom a vtipnom prianí pokojných sviatkov, seniorov pozdravila aj hovorkyňa OZ Naša Sobota Edita Hutková, ktorej sa, ako pre Rimava.sk povedala, program veľmi páčil. „Bola som veľmi dojatá z toho, aký pekný a pestrý program si pripravili,“ poznamenala Hutková, podľa ktorej pre našich najstarších obyvateľov pripravilo OZ Naša Sobota viac ako osemdesiat mikulášskych balíčkov. „Nezúčastnili sa však všetci a tak zvyšné balíčky im budú odovzdané dodatočne,“ dodala hovorkyňa, podľa ktorej si seniori v balíčkoch našli rôzne sladké dobroty či ovocie ako aj reflexné pásky pre ich bezpečnosť na uliciach.

Podľa Hutkovej sa takýmto darčekom veľmi potešili. Ako ďalej spomenula, aj takouto formou si chceli uctiť dôchodcov.

„Vážime si aj túto skupinu ľudí a aj takouto formou sme im chceli poďakovať,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že aj do budúcna bude OZ Naša Sobota spolupracovať s nimi a zúčastňovať sa na ďalších spoločných akciách a projektoch.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross