No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Množstvo návštevníkov a skvelá nálada v Rim. Sobote. Podujatie Taurisu bolo úspešné

5. júna 2024 | | |  | 
Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – V sobotu (1. júna) sme si opäť pripomenuli Medzinárodný deň detí. Medzi organizácie, ktoré si i tento rok pripravili pre deti bohatý program, patril aj Tauris. Ten ukázal, že im na deťoch skutočne záleží.

Organizátori podujatia Rodinný deň pre svojich zamestnancov pripravili akciu, na ktorú si mohli priviesť svoje rodiny a stráviť s nimi príjemné chvíle v areáli Taurisu. Na mieste ich čakalo občerstvenie, vyhodnotenie súťaže o najlepšieho gulášmajstra, tombola, ale i bohatý program v sprievode moderátorov. Pre tých najmenších bolo pripravené kreslenie na tvár, rodeo show na býkovi, lezecká stena a skákací hrad.

Článok pokračuje pod reklamou


Asi všetkých hostí si získali vystúpenia lietajúcich dravcov. Na podujatí s bohatým programom policajti predviedli simulovanú zásahovú akciu so svojimi psami, návštevníci mali zároveň možnosť vidieť hasičské autá zvnútra a zoznámiť sa bližšie napríklad s prácou poľovníka. Pre futbalových fanúšikov sa na mieste odohrali zápasy.

Na pódiu sa predviedol tanečný súbor Čisté duše, Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium v Rimavskej Sobote, zažiarila i tanečná škola Wanted. Priazeň publika si získala skupina Maduar.

Po vyhodnotení tomboly vystúpila hudobná skupina Desmod a celý program zavŕšila diskotéka. Novinkou na tohoročnom festivale boli vratné plastové poháre, ktoré sa rozdávali priamo pri vstupe. Toto praktické využitie sa osvedčilo a pomohlo k rozšíreniu ekologického duchu podujatia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross