RIMAVSKÁ SOBOTA - Talentovaný tenista Pavel Keľo zaznemenal úctyhodné úspechy na celoštátnom turnaji v mužskej kategórii v Poprade. Z východu Slovenska si domov odviezol zlatú a striebornú medailu.

V dvojhre v 1.kole pokoril Branislava Janička (TK GSM Prešov) 6:2 6:2.  Vo štvrťfinále hladko vyradil Rudolfa Dulíka (TKM Betliar) 6:1 6:1. V semifinále porazil Marka Cetnera (TKM Betliar) 2:0 skreč a postúpil do finále. V ňom tesne podľahol Dušanovi Barancovi (TC Empire Trnava) 4:6 4:6.

Vo  štvorhre po boku Martina Gibalu (Lieskovský tenisový klub-LTC) ako 1.nasadený pár mali prvé kolo voľné-buy. V semifinále porazili pár Jozef Mikuš-Rudolf Dulík-obaja (TKM Betliar) 6:1 6:3. Vo finále pokorili dvojicu Ivo Verčík-Michal Čurlej-obaja (TK Žilina) 7.6 6:7 31:29 a stali sa víťazmi celej štvorhry.

Týmto turnajom kategórie B v Poprade sa zverenec trénera Mateja Bagačku rozlúčil s touto sezónou. Od nového roka bude štartovať už v mužskej kategórii a veríme, že sa mu bude dariť rovnako, ako v dorasteneckej kategórii.