No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Predajňa Choice Home sa premenila na vianočné kráľovstvo. Vytvorte si ho aj u vás doma

27. októbra 2023 | | |  | 
Zdroj: Choice Home

RIMAVSKÁ SOBOTA – Choice Home opäť nesklamal. Najväčší výber dizajnových vianočných dekorácií a stromčekov nájdete práve v ich predajni v OC RSPark-u.

Zdroj: Choice Home

Takto o necelé dva mesiace opäť zasadneme k prestretému stolu a spoločne so svojimi najbližšími budeme tráviť nádherné sviatočné chvíle. Ak milujete vianočnú atmosféru a neviete sa dočkať, kedy si ju vytvoríte aj u vás doma, v tom prípade nevynechajte návštevu predajne Choice Home, kde nájdete všetko na vytvorenie rozprávkového domova.

Nevyzdobujte len vianočný stromček, prineste vianočnú atmosféru do celého vášho domova. Využite celú škálu vianočných dekorácií a ozdobte si nimi každý kút domácnosti.

Potešte aj najmenších a vyberte si z ponuky vianočných škriatkov, postavičiek, sobov, medveďov, anjelov, luskáčikov či dedov mrázov. V ponuke nájdete tiež podnosy, ktoré môžete využiť na vytvorenie vianočnej výzdoby či vence a girlandy.

Obľúbená dizajnová predajňa otvorila v Rimavskej Sobote svoje brány koncom mája. Choice Home vás prevedie najnovšími trendami v oblasti bytovej kultúry a ponúkne kvalitné francúzske výrobky.

Svoje pobočky má Choice Home v Nitre, Prešove, Spišskej Novej Vsi, Ružomberku a Čadci, no práve predajňa v Rimavskej Sobote je najväčšia spomedzi všetkých prevádzok na Slovensku.

Predajňa Choice Home sídli v OC RSPark na ulici Bélu Bartóka 1A v Rim. Sobote.
Nájdete ich aj na Facebooku a Instagrame.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross