No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Slovenská klasika v modernom podaní. Muzikál Kubo prichádza do Rimavskej Soboty

Zdroj: MsKS R. Sobota

RIMAVSKÁ SOBOTA – Najúspešnejší muzikál Kubo je oslavou slovenského folklóru a vzdanie holdu Jozefovi Kronerovi. Tento muzikál zavíta do Rimavskej Soboty 24. júna 2024 o 19:00 hod. a prinesie živé, energické a zábavné predstavenie.

Pod režijným vedením Ivana Blahúta sa muzikál predstaví v novej a divácky príťažlivej podobe. Originálne piesne od Simi Magušinovej a hudba Petra Uličného vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, zatiaľ čo folklórna šou Adrieny Adamíkovej pridáva predstaveniu špeciálny šmrnc.

Muzikál KUBO ponúka fúziu moderného tanca a folklóru, čím sa stáva jedinečným zážitkom pre každého diváka. Plejáda skvelých hercov a tanečníkov zaručuje vysokú úroveň predstavenia. Na scéne uvidíte Petra Brajerčíka, Adelu Mojžišovú / Silviu Soldan / Sáru Polyakovú, Petra Makranského / Simona Kopuneca, Rada Hudeca / Štefana Richtárecha, Elenu Spaskov, Renatu Ryníkovú, Tomáša Palondera, Normana Ábelovského a Filipa Biroa, spolu s profesionálnymi tanečníkmi.


Vstupné na muzikál Kubo je 35 eur. Vstupenky si môžete zakúpiť v Dome kultúry, Kine ORBIS a online na www.kulturars.sk. Muzikál KUBO je zážitkom, ktorý si nesmiete nechať ujsť.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross