10. apríla 2022 | | | |  |

Futbalisti MŠK Rimavská Sobota vyhrali v druhom zápase za sebou v 3. lige STRED. Ich súperom bola Bánová, ktorú zdolali 1:0. V tabuľke tak poskočili na 13. miesto, keď predbehli Liptovský Hrádok len o skóre. Soboťania ale majú zápas k dobru.

V druhej minúte si dokázali Soboťania vypracovať gólovú príležitosť, keď Pavlovič trafil len brankára vo veľkej šanci. Pita minúta priniesla gól hostí, no rozhodca ho zrušil, pretože zakončujúci hráč stál mimo hry.

V 35. minúte mal Pavlovič rovnakú príležitosť, no lopta trafila len brankára. S hvizdom rozhodcov zakončoval aj kapitán Peter Petrán hlavou, no lopta tesne minula bránu.

Druhý polčas sa hral z jednej strany na druhú. V 63. minúte sa našim podarilo vsietiť jediný gól zápasu zásluhou Krsticha a vyhrali tak už druhý zápas jarnej časti. V nasledujúcom zápase ich preverí Kováčová, ktorá zrušila predošlý zápas kvôli počasiu.