No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Tohtoročný Júnový Festival 2023 odštartovali zábavným programom pre rodiny s deťmi

RIMAVSKÁ SOBOTA – Na rimavskosobotskom amfiteátri sa v piatok (2. júna) začal obľúbený Júnový Festival (JÚNIUS Feszt). Tento rok majú jeho organizátori pripravený program až do nedele (4. júna).

Festival otvoril svoje brány v piatok o 13:00 a popoludňajší program si nenechali ujsť najmä rodiny s deťmi, pre ktoré bol pripravený zábavný program. Jeho súčasťou boli tvorivé remeselné dielne, maľovanie na tvár, klaunské divadlo, tanečné čísla či skákací hrad. Na podujatí si hostia okrem programu mohli vychutnať aj dobré jedlo v stánkoch s občerstvením.

Článok pokračuje pod reklamou


Program festivalu pokračuje aj dnes (3. júna) a ako prvá sa na pódiu predstaví speváčka Zoltán Erika, pokračovať bude maďarská rocková kapela 3+2, ktorá vznikla v roku 1975 pod názvom 3+1, potom hrala klasický rock a neskôr prešla na zábavnú hudbu.

Na pódium ďalej vystúpi maďarský spevák Róbert Szikora, ktorý je frontmanom skupiny R-GO, pokračovať bude kapela ByeAlex és a Slepp, ktorá je už roky súčasťou najväčších maďarských festivalov a aj ich klubové koncerty sú pravidelne vypredané. Samozrejme, večer sa nemôže končiť bez tanca, a práve preto organizátori pozvali DJ-a Katapult. Na nedeľu (4. júna) je pripravený tanec spolupatričnosti.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross