No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: V dennom tábore v Lililande si najmenší užili veľa smiechu a zážitkov

RIMAVSKÁ SOBOTA – Najväčšie detské zábavné centrum v regióne pripravilo pre najmenších týždenný denný tábor. Každý deň bol pre deti pripravený pestrý program a množstvo aktivít.

Denný tábor prebiehal počas celého týždňa od pondelka do piatku a okrem aktivít v detskom centre bol pre deti každý deň pripravený program na čerstvom vzduchu. "Boli sme na detských ihriskách, previezli sme sa aj vláčikom na Kurinec, deťom sa jazda veľmi páčila, veľa sme sa tiež prechádzali, dali sme si spoločnú zmrzlinu aj pizzu," uviedla pre portál Rimava.sk vedúca tábora Katarína Fodorová Csúrová.

Najmenší mali počas celého týždňa pripravených množstvo aktivít a hier. "Okrem atrakcií, ktoré Lililand ponúka, sme deťom pripravili aj úlohy a hry, do ktorých boli zapájané spoločne. Som veľmi spokojná s priebehom týždňa, deti nám robili veľkú radosť," dodala vedúca, ktorá zároveň prezradila, že detské centrum plánuje aj druhý turnus, ktorý bude prebiehať od 14. do 18. augusta.

Pre najmenších sú na každý deň pripravené zábavné, pohybové a edukačné aktivity a nudiť sa rozhodne nebudú. Kým vy môžete v pokoji pracovať, vaše dieťa zažije kopec nezabudnuteľných zážitkov v spoločnosti nových kamarátov.

Deti tak môžu počas horúcich prázdninových dní zažiť nezabudnuteľné chvíle a do sýtosti sa vyšantiť. V herni budú mať po celý deň k dispozícii trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény, množstvo hračiek a herných zábavných strojov.

Cena za týždeň v detskom letnom tábore v Lililande je 105 eur a v cene je okrem aktivít zahrnutá aj celodenná strava (desiata, obed, olovrant). Pozor, počet miest je obmedzený!

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.

V prípade záujmu o denný letný tábor ich
neváhajte kontaktovať na t. č. 0910 707 026.

Zábavné centrum Lililand nájdete aj na Facebooku a Instagrame.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross