No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: V Rimavskej Sobote slávnostne otvorili zrekonštruované obchodné centrum, čakajú vás zľavy aj program

RIMAVSKÁ SOBOTA – Dlho očakávaný deň prilákal na ulicu Hostinského desiatky až stovky zákazníkov už v ranných hodinách. V Rimavskej Sobote dnes (24. augusta) otvorili zrekonštruované obchodné priestory, ktoré dostali spoločný názov – OC Spektrum a o modernizáciu sa postarala spoločnosť Mayflower Group.

Do priestorov nového retail parku zavítali spoločnosti Action, Sinsay, Tesco, JYSK a Kik, predajňa s potrebami pre zvieratá SuperZOO, lekáreň Dr. Max či pobočka siete 101 drogerie.

Článok pokračuje pod reklamou


Návštevníkov ešte dnes o 11-tej hodine čaká vystúpenie speváka a hudobníka Igora Kmeťa ml. alebo neskôr, o 13:30, vystúpenie Kaliho & Petra Panna. Tých najmenších určite potešia atrakcie postavené na parkovisku či balóny.

V predajniach vás dnes potešia aj rôznymi zľavami či zlacneným tovarom. Reťazec Tesco počas prvých štyroch dní od otvorenia venuje 1 euro z každého nákupu nad 10 eur občianskemu združeniu artRIS, ktoré vybuduje oddychovú zónu v komunitnej záhrade v Rimavskej Sobote.

"Pracujem v Tescu už 25 rokov, čo už je väčšina môjho života, takže Tesco je so mnou veľmi blízko spojené, tak isto aj tento môj rodný kraj, kde som vyrastal. Teší ma, že dnes náš príbeh pokračuje ďalším dôležitým miľníkom, otvárame 161 predajňu Tesca na Slovensku. Počas tohto roka sa nám podarilo priblížiť k našim zákazníkom a ich potrebám, a to otvorením štyroch nových obchodov a jeden z nich je práve tento v Rimavskej Sobote,“ uviedol manažér oddelenia správy nehnuteľností v spoločnosti Tesco Marek Slanina.

"Spoločne budujeme lesný klub pre najmenších a komunitné vzdelávanie pre väčšie detičky. Niekedy vlastné sily nestačia a vtedy prichádzajú tí väčší a silnejší, ako je aj nadácia Tesco. V ich grantovom programe sme už viackrát uspeli a boli sme podporení finančným darom, za čo veľmi pekne ďakujeme. Ale čo nás úprimne dojalo, pracovníci druhého Tesca v Rimavskej Sobote sa aj osobne zapojili do našich brigád formou dobrovoľníckej práce,“ priblížila Zuzana Čonková, koordinátorka občianskeho združenia artTIS.

Zákazníci majú k dispozícii viac ako 240 parkovacích miest vrátane nabíjačiek pre elektromobily, ktoré sú súčasťou kontribúcie developera k podpore ekologickej dopravy.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross