No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Vážna nehoda pri obci Petrovce, auto narazilo do stĺpa. Vodička zostala zakliesnená

10. júna 2024 |  | 
Zdroj: Rimava.sk

PETROVCE – Prvý pracovný deň tohto týždňa, v pondelok (10. júna), poznačila nehoda osobného motorového vozidla.

Osobné motorové vozidlo značky Ranault Capture malo zísť z neznámych príčin mimo vozovku, následne vrazilo do betónového stĺpa elektrického vedenia. Vozidlo sa po náraze prevrátilo a skončilo mimo štátnej cesty. Na mieste zasahovali tri kusy techniky a osem príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Článok pokračuje pod reklamou


"V čase príchodu príslušníkov HaZZ sa v havarovanom vozidle nachádzala jedna zakliesnená osoba a na vozidle bol spadnutý stĺp elektrického vedenia. Po odpojení elektrického vedenia zamestnancami spoločnosti Stredoslovenská energetika (SSE) zabezpečili príslušníci Hasičského a záchranného zboru havarované vozidlo proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín," informáciu o udalosti uviedol Vladimír Šelemba z Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici. 

Podľa ďalších informácií, osoba bola z havarovaného vozidla vyslobodená prostredníctvom hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a následne bola odovzdaná posádke Záchrannej zdravotnej služby. Na mieste udalosti sa nachádza aj hliadka Polície. Cesta bola neprejazdná, pracovníci SSE pracujú na výmene stĺpa a obnovení dodávok elektrickej energie.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross