No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTOSÚŤAŽ Zaostrené na Gemer-Malohont: Portál Rimava.sk spúšťa veľkú súťaž snímok. Vyhrať môžete aj víkendový pobyt v Tatrách

A je to tu! Zapínajte svoje fotoaparáty a zachyťte svojimi fotografickými očami čarovné momenty. Redakcia Rimava.sk vyhlasuje fotosúťaž Zaostrené na Gemer-Malohont!

Pripravili sme si pre váš štyri kategórie a jednu z nich musí zobrazovať aj vaša súťažná fotografia - Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov, Zaujímavosti a zábava. Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava. Dajte si záležať, pretože o víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile na sociálnej sieti Facebook.

Pravidlá sú jednoduché – čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k hlavnej cene tejto súťaže. Je ňou víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota. Zoznam všetkých cien nájdete nižšie.

Článok pokračuje pod reklamou


Letné počasie nám ponúka množstvo priestoru na rôzne výlety, dovolenky, túry či prechádzky. Využite svoj čas a zachyťte moment, ktorý všetkým ostatným vyrazí dych! Zapojte sa do súťaže a získajte jednu zo zaujímavých cien.

Tešíme sa na všetky súťažné fotografie, ktoré v rovnakom čase zverejníme na sociálnej sieti Facebook. Súťažné fotografie môžete posielať mailom na [email protected] do 15. augusta 2022 do 12:00 hod.

O deň neskôr fotografie zverejníme a začne sa hlasovanie, ktoré potrvá do 5. septembra 2022 do 10:00 hod.

Bližšie pravidlá súťaže a povinnú prílohu, ktorú je nutné zaslať aj spolu s fotografiami, nájdete nižšie.

Na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Novohrad. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Poltár, Lučenec alebo Veľký Krtíš? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.

HLAVNÁ VÝHRA:

Hlavnou výhrou je wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby od HALO reality Rimavská Sobota a realitných maklérov Michala Kamenského, Jána Ulického, Jána Svinčiaka a Lukáša Kamenského.

ĎALŠIE VÝHRY:

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE ZAOSTRENÉ NA GEMER-MALOHONT:

 1. Súťažiť môže každý čitateľ Rimava.sk a návštevník našej webovej stránky www.rimava.sk.
 2. Súťažiaci zasielajú súťažné fotografie priamo na mail [email protected].
 3. Je dôležité, aby súťažiaci uviedli všetky požadované údaje, lebo inak fotografie nebudú zaradené do súťaže.
 4. Je potrebné uviesť celé meno a priezvisko súťažiaceho, miesto, kde fotografia vznikla, čo je predmetom fotografie, názov fotografie a pod ktorú tému súťažiaci fotografiu prihlasuje.
 5. Počet fotografií, prihlásených do súťaže od jedného autora, je obmedzený na tri ku každej téme. Duplicitné snímky budú vymazané.
 6. Do fotosúťaže prihlasujte len hodnotné fotografie a fotografie, ktoré neboli zaslané do 1. ročníka fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont a Novohrad. Takéto fotografie budú zo súťaže vyradené.
 7. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo neuverejniť nevhodné fotografie alebo fotografie, ktoré sú v rozpore s právnym poriadkom SR.
 8. Zaslaním fotografie súťažiaci deklaruje, že je autorom predmetnej fotografie a že k nej vlastní autorské práva, ktoré udeľuje vyhlasovateľovi súťaže, teda spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., nielen výhradne pre účely tejto fotosúťaže, ale aj na ich ďalšie spracovanie, o ktorom rozhoduje výlučne spoločnosť Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.
 9. Účastníci súťaže a víťazi súhlasia s tým, že vybrané fotografie môžu byť vystavené pri dodržaní zásad, ktoré sa vzťahujú na autorské práva.
 10. Fotografie budú hodnotiť návštevníci profilu média Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook.
 11. Fotografie môžu byť pravidelne uverejňované na online portáli Rimava.sk ako aj na sociálnych sieťach uvedeného média.
 12. Fotografie musia zobrazovať jednu z týchto tém: Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov a Zábava a zaujímavosti.
 13. Fotografia musí vzniknúť na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava.

POVINNÁ PRÍLOHA:

Každý zo súťažiach do tela e-mailu, ktorý zašle spolu so súťažnými fotografiami, uvedie nasledovné:
Zaslaním fotografie/í do súťaže Zaostrené na Gemer-Malohont vyhlasujem, že:
• som autorom fotografie/í alebo mám právo na jej/ich použitie a zverejnenie,
• som sa oboznámil a súhlasím s pravidlami a podmienkami súťaže Zaostrené na Gemer-Malohont, ktorej vyhlasovateľom je Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.,
poskytujem spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., právo na použitie fotografie/í v tlačenej alebo elektronickej podobe bez nároku na honorár s uvedením mena autora fotografie/í,
osoby, ktoré sú jasne identifikovateľné na zaslaných fotografiách, súhlasia s použitím fotografií na uvedené účely.

AKO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

 • Súťažné fotografie môžu súťažiaci zasielať e-mailom na e-mail [email protected] v termíne od 15. júla 2022 do 15. augusta 2022 do 12:00 hod., do predmetu správy uvedú: fotosúťaž 2022.
 • Zaslané fotografie musia byť vo formáte .jpg, s minimálnym rozmerom dlhšej strany 3000 pixelov a s maximálnou veľkosťou súboru 10 MB.
 • Ku každej téme môžu súťažiaci poslať maximálne 3 fotografie zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava.
 • Fotografia musí byť pomenovaná nasledovným spôsobom: krstné meno a priezvisko súťažiaceho, čo je na fotke zobrazené (napr. Jan Kovac, Hlavne namestie v Rim. Sobote)
 • Do mailu súťažiaci uvedie názov fotografie, lokalitu, kde bola fotka vyhotovená, čo je jej objektom a do ktorej kategórie fotku prihlasuje.

Článok pokračuje pod reklamou


AKO BUDE PREBIEHAŤ HLASOVANIE?

Hlasovanie na sociálnej sieti Facebook bude prebiehať od 16. augusta 2022 do 5. septembra do 10:00 hod.

O víťazoch rozhodne široká verejnosť svojím hlasovaním na profile Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook, kde budú súťažné fotografie zverejnené.

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODMENENIE VÍŤAZOV:

 • Vyhlasovateľ súťaže zverejní výsledky súťaže na profile Rimava.sk na sociálnej sieti Facebook a na webovej stránke uvedeného média, a to do 10. septembra 2022.
 • Víťazné fotografie budú propagované prostredníctvom média Rimava.sk.
 • Autori desiatich fotografií, ktoré získajú najviac reakcií na uvedenom profile vo forme tzv. lajkov, budú vyhlásení za víťazov a odovzdáme im ceny, uvedené v tomto článku. Spôsob a miesto odovzdania cien určuje Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.
 • Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze: https://www.rimava.sk/vseobecne-podmienky-a-pravidla-sutazi/.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross