No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Do Haliče prišlo k Jožovi Pročkovi vyše 1600 motorkárov

28. mája 2017 |  | | |

Už dvanásty ročník Haličskej motorkárne nemal opäť chybu. Organizoval ju opäť zabávač Jožo Pročko, ktorý tiež miluje motorky a z každého kúta Slovenska zamierilo do Haliče 1600 motorkátrov.Nechýbali najnovšie typy motoriek, ale aj veteráni a doslova deduškovia. Návštevníkom sa páčili aj štvorkolky i parádne trojkolky. Jožo Pročko od rána sršal aj humorom a zabával malých i veľkých.

„Zorganizovať takúto akciu nie je vôbec jednoduché, ale my ľudí zabávame a spájame. „Sme najväčšie európske stretnutie motorkárov. Cestu k nám si našli motorkári bez rozdielu typu motorky, či je pamätníčka, alebo najnovšej výroby, prichádzajú sem aj ľudia bez rozdielu národnosti, my rovnako srdečne vítame Maďara, Slováka, či Poliaka,“ povedal Jožo Pročko.

Skvelý zážitok videlo vyše tritisíc návštevníkov pri fantastickom vystúpení kaskadéra a majstra sveta z Maďarska Zoltána Angyala a ten dvíhal všetkým adrenalín v tele.

Na hodinu vyšli všetci motorkári aj do Lučenca, kde si ich tátoše mohli pozrieť aj obyvatelia centra Novohradu.

O zábavu bolo postarané aj poobede a večer. Jožo zabával najmä malých a v tombole, ktorú vyhralo 52 šťastlivcov si zobral víťaz domov skúter. Popasovali sa aj dvaja muži, ktorí museli zjesť 1,2 kilogramový rezeň a k nemu pol kila hranoliek a pol kila grilovanej zeleniny.

Zamestnaná bola aj Kveta Horváthová, ktorá nestíhala rozdávať autogramy a na koniec motorkárne si všetci zatancovali na motorkárskej diskotéke.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross