No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Predajňa Norbi Update oslávila 2. narodeniny, cvičilo celé námestie

update rimavskaDesiatky ľudí si v sobotu zacvičili priamo pod holým nebom, v centre Rimavskej Soboty. Predajňa Norbi Update oslavovala druhé narodeniny, pozvala preto známych trénerov, aby si s nimi na námestí mohli zašportovať všetci, čo vyznávajú zdravý životný štýl a tešia sa z pohybu. Na pódiu sa počas popoludnia vystriedali niekoľkí inštruktori, medzi nimi samotný zakladateľ Norbi Update Norbert Schobert aj jeho manželka Réka Rubint.

Počasie športovcom prialo, ako prvá vybehla na pódium zumba princezná Fanny, ktorú už poznajú milovníci temperamentnej zumby po celom svete. Tanečné rytmy vystriedal tvrdý tréning v podaní Peťa Együda. Rock Body si niektorí vyskúšali po prvýkrát, od skúseného trénera si však vyslúžili veľkú pochvalu.
V sobotu cvičili aj najmenší, deti z materskej školy prišli spolu so Saškou predviesť, ako sa im darí v joge. V tej chvíli bolo pod pódiom snáď najviac fotoaparátov 😉

Vzápätí si opäť prišli na svoje všetci zumba nadšenci  - po druhýkrát si mohli zacvičiť s Fanny a hneď potom aj so známym a obľúbeným inštruktorom Ivanom, ktorý v centre mesta rozprúdil poriadnu zábavu. Tá vyvrcholila aj v závere podujatia, keď úspešný športový deň zavŕšil príchod hostí z Maďarska. Slávny Norbi Schobert, zakladateľ stravovacieho systému Norbi Update, rozprúdil krv v žilách všetkých športovcov dynamickým aerobikom. Sily si však museli šetriť aj na posledný tréning, keď na pódium vyšla Norbiho manželka, nemenej známa Réka Rubint. Podujatie zaujalo mnoho ľudí nielen z Rimavskej Soboty, zacvičila si dokonca aj nevesta so ženíchom.

[su_media url="http://vimeo.com/98236043" width="600" height="388"] "Na športový deň napokon prišlo viac ako dvesto ľudí, tí, čo neboli, môžu ľutovať, lebo atmosféra bola výborná, všetci si super zacvičili a stretli sa so známymi trénermi,“ zhodnotila pre Rimava.sk organizátorka podujatia Mária Figei Gáliková z Norbi Update Rimavská Sobota.

Okrem športu patrilo námestie aj módnej prehliadke rimavskosobotských a lučeneckých obchodov s módou, predstavili sa BELDI, SAM (Rim. Sobota), LA DIVA (Lučenec), SUGARBIRD (LC) či MAYO CHIX (Hlavné námestie v RS). Módnu prehliadku pripravila Katarína Pivníková. „Ďakujem všetkým, ktorí prišli,“ povedala organizátorka športového dňa. Pre deti bol pripravený skákací hrad aj maľovanie na tvár.

[nggallery id=1441]

Zdroj: Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross