No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO TRANSISTOR: Bola to Summerending párty ako sa patrí

perex-transistorToto leto určite každý zažil tú svoju „letnú story“, o ktorej vie len on sám. Ale v piatok, 28. augusta, zažili stovky ľudí jednu spoločnú a veľkú Summerending Story, o ktorej budú vedieť všetci. Párty na nádvorí Čierneho orla bola plná poriadnych decibelov, skvelých svetelných efektov, elektronickej hudby rýchlych lámaných beat-ov ale aj hip-hop-u. To všetko bolo okorenené exhibíciami športovcov venujúci sa street workout-u, inline korčuliam a jazdeniu na BMX.

Tento rok sa na obľúbenom podujatí Transistor s podtitulom Summerending Story predstavili známe tváre drum´n base a hip-hop-ovej scény. Nadšenci týchto hudobných žánrov sa tak mohli zabaviť na muziku od Ruka, Rimavskosoboťanky Sandy, Dalyb, Haha crew, Ples či Kaya. Svoje umenie za mixpultom predviedol aj hlavný hosť večera, drum´n base-ový dj a producent Matúš Lenický, známy ako B-complex, ktorý so svojím speaker-om Mc Aktiff-om dostali každého do varu.

„Tohtoročný Transistor hodnotíme veľmi dobre. Nielen z pohľadu spoluorganizátorov, ale rovnako dobré ohlasy máme aj od ľudí, ktorých to veľmi potešilo, že sme do Rimavskej Soboty priniesli niečo nové a oživili sme kultúrny a nočný život v meste,“ povedal pre Rimava.sk spoluorganizátor Adam Pavella, podľa ktorého sa na podujatí pod holým nebom bavilo približne 350 ľudí.

„Rovnako ma teší aj záujem nielen domácich podnikateľov, ale aj záujem zo strany ľudí. Sami sa nám ozývajú či by nám mohli pomôcť alebo či by mohli na akcii vystúpiť. Sú to ľudia z rôznych kútov Slovenska čo je asi dôkaz toho, že Rimavská Sobota možno začína viac rezonovať aj v tomto smere v našej krajine,“ poznamenal Pavella a zároveň dodal, že v budúcnosti by chceli zorganizovať aj zimnú edíciu podujatia Transistor.

Podujatie je súčasťou projektu HOT ART – umenie v uliciach mesta, ktoré organizuje Mestské kultúrne stredisko s podporou MKSR a miestnych podnikateľov.

 

Zdroj: Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross