No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Futbalisti ukončili sezónu na 10. mieste, tréner pri mužstve ostáva

1. júla 2022 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Futbalisti MŠK Rimavská Sobota ukončili sezónu 3. ligy STRED na celkovom 10. mieste. My sme sa rozprávali s trénerom Eugenom Barim, ktorý zhodnotil situáciu v klube a prezradil, či pri mužstve ostane aj naďalej.

"Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že pri mužstve ostanem aj ďalšiu sezónu," povedal tréner, ktorý stojí pri mužstve už od januára a tím viedol počas celej jarnej časti.

Článok pokračuje pod reklamou


Pod vedením Bariho sa mužstvu podarilo rozbehnúť a z prvých štyroch zápasov získali plný počet bodov. Následne prišli aj prvé prehry, no mužstvo hralo kvalitnejší futbal. "Hodnotím to celé perfektne a pozitívne. Nikto nikdy nesľúbil, že vyhráme všetky zápasy. Hrali sme pekné zápasy, niekedy nám prialo aj šťastie. Som maximálne spokojný s výkonmi hráčov," zhodnotil Bari.

Posledné zápasy prišlo mužstvo o niekoľko hráčov pre zranenia. Vážnejšiemu zraneniu sa nevyhol ani jeden z ťahúňov tímu Matej Vargic, ktorý posledné duely nemohol odohrať. "Podľa môjho názoru by sa mail liečiť približne rok," uzavrel tréner.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross