No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Futbalisti zahájili prípravu, novým kormidelníkom je bývalý tréner Fiľakova

5. februára 2022 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Futbalisti MŠK Rimavská Sobota zahájili zimnú prípravu na jarnú časť sezóny. Veľkou zmenou v klube bola výmena hlavného trénera. Namiesto Miroslava Kéryho prišiel bývalý kouč FTC Fiľakovo Eugen Bari.

Ako pre Rimava.sk povedal tréner, klub má za sebou dva prípravné zápasy proti "devätnástke" Košíc a proti maďarskému klubu Egri FC. "Najbližší zápas hráme dnes proti Breznu, potom proti Radzovciam, Fiľakovu, Rožňave, Popradu, Badínu, Medzibrodu a Banskej Štiavnici," povedal nám Bari.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa jeho slov na tréningy chodieva približne 12 až 14 hráčov, no sú v štádiu doplnenia kádru. Zaujímalo nás, ako sa Bari udomácnil v novom tíme.

"Zatiaľ sa s hráčmi len spoznávame, no myslím si, že spolupráca funguje. Samozrejme, čaká nás veľmi ťažká práca, pretože mužstvo je v náročnej situácii. Urobím všetko, čo sa bude dať," uzavrel Bari.

Najbližší ligový zápas v III. lige STRED odohrajú Soboťania až 26. marca 2022 proti súperovi z Podkoníc. Zápas sa odohrá na rimavskosobotskom štadióne o 15:00.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross