No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Gazdovský dvor ponúka mäsové výrobky výlučne z vlastnej produkcie + VEĽKONOČNÁ SÚŤAŽ

Zdroj: Archív Gazdovský Dvor - Gazda udvar 

NIŽNÁ POKORADZ – Obľúbená predajňa Gazdovský dvor rodiny Tankóovcov ponúka na predaj bravčové a hovädzie mäso, domácu údenú a surovú klobásu, jaternice, tlačenku, gazdovské párky a špekáčiky, údenú a varenú paprikovú slaninu, bravčové oškvarky a masť, domácu údenú a dusenú šunku. Všetky produkty obsahujú mäso výlučne z vlastnej produkcie.  

Štefan Tankó s rodinou sa od roku 2013 zaoberá predajom čerstvého výsekového bravčového a hovädzieho mäsa a výrobou domácich mäsových výrobkov zo zvierat chovaných na vlastnej farme.

Článok pokračuje pod reklamou


Všetky výrobky sú vyrábané výlučne z čerstvého mäsa bez pridania umelých látok, chemikálií a prísad. Predajňu Gazdovský dvor nájdete v Nižnej Pokoradzi 61 a kontaktovať ich môžete aj na telefónnom čísle 0908 277 236.


SÚŤAŽ

Pri príležitosti blížiacej sa Veľkej noci si pre vás portál Rimava.sk v spolupráci s Gazdovským dvorom pripravili súťaž o mäsové výrobky – klobásku, slaninku a veľkonočnú šunku.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, kde nájdete všetky podmienky súťaže. Súťaž trvá do 27. marca do 13:00 hod. a my následne vyžrebujeme výhercu, ktorý získa balíček mäsových produktov od predajne Gazdovský dvor.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross