No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Na ceste sa zrazili dve autá, pri nehode došlo k zraneniam

2. novembra 2022 | |  | 
Ilustračná fotografia.

Aktualizované informácie nájdete nižšie v článku.

JELŠAVA - Aj dnešný sviatočný deň (1. 11.) bol poznačený dopravnou nehodou. Záchranné zložky boli vyslané do Jelšavy. Podľa informácií z Operačného strediska hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, pri nehode došlo aj k zraneniam.

Na mieste zasahujú štyria príslušníci HaZZ. Prítomná je aj Záchranná zdravotná služba a polícia riadi dopravu.

Článok pokračuje pod reklamou


"Jedno havarované vozidlo sa nachádza na štátnej ceste a druhé vedľa cesty prevrátené na streche. Pri udalosti došlo k zraneniu jednej osoby. Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a prípadnému nežiaducemu pohybu. Uniknuté prevádzkové kvapaliny boli zasypané sorbčnou látkou a zozbierané do zbernej nádoby," informoval Jozef Fekiač z Operačného strediska Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici a dodal, že zranená osoba sa v čase príchodu príslušníkov HaZZ nachádzala v ošetrení posádky ZZS.

So žiadosťou o viac informácií sme sa obrátili na políciu.

Článok pokračuje pod reklamouAKTUALIZOVANÉ 2. 11. o 10:40: Ako pre Rimava.sk potvrdila krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, dopravná nehoda sa stala o 12:20. 59-ročná vodička z Revúcej na aute značky Škoda Fabia nedala na križovatke, v smere na obec Lubeník, prednosť autu, ktoré išlo po hlavnej ceste.

Prednou časťou vozidla narazila do zadnej ľavej časti automobilu značky Suzuki, ktoré sa následne sa prevrátilo mimo cesty.

"Pri nehode sa ľahko zranila spolujazdkyňa z vozidla Suzuki. Alkohol u vodičov zistený nebol. Škoda, ktorá vznikla pri nehode je odhadnutá na 7 200 eur. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania. Príčinou dopravnej nehody bola nesprávna jazda cez križovatku a nedanie prednosti v jazde z vedľajšej cesty," dodala hovorkyňa.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross