No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Tragický pondelok: nehodu pri Revúcej neprežili dvaja ľudia

29. novembra 2022 | |  | 

REVÚCA – Neďaleko Revúcej v smere na Železník sa dnes poobede stala tragická dopravná nehoda. O život prišli dvaja muži.

Podľa našich informácií došlo k nehode na rovnom úseku cesty vedúcej cez les. Šesťdesiatnik mal s vozidlom prejsť do protismeru a následne mimo cestu, kde narazil do stromu. Spolujazdec vo veku okolo 90 rokov bol na mieste mŕtvy. Vodiča previezli do nemocnice, žiaľ, aj on o život prišiel.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako informovalo oddelenie Operačného riadenia a Integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, na mieste zasahovalo jedno hasičské vozidlo a päť príslušníkov HaZZ. O stanovisko sme požiadali políciu, správu budeme aktualizovať.


AKTUALIZOVANÉ 29. 11. o 10:57: Ako uviedla polícia na sociálnej sieti, nehoda sa stala okolo 15-tej hodiny na ceste medzi Revúcou a obcou Sirk – Železník. "55-ročný vodič osobného auta sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a z doposiaľ nezistených príčin zišiel mimo cesty, kde ľavou prednou časťou narazil do stromu," informovala polícia.

Spolujazdec, ktorý zraneniam na mieste podľahol mal 87 rokov. Vodič bol so zraneniami prevezený do nemocnice, kde zomrel. "Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre usmrtenie a dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania," dodala polícia.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross