No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hľadáte si prácu, nehnuteľnosť či chcete niečo predať? Navštívte inzercia.rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA - Hľadáte si prácu, nehnuteľnosť, auto či chcete nieo predať? Navštívte najväší inzertný portál v regióne Gemer - Malohont.

Na stránke inzercia.rimava.sk nájdete stovky aktuálnych inzerátov a mesačne navštívi tento portál viac ako 10-tisíc ľudí, ktorí celkovo kliknú na inzeráty viac ako 200-tisíckrát.

Článok pokračuje pod reklamou


Na inzertnom portáli máte istotu nájdenia veci, ktorú potrebujete. Rovnako tak máte vysokú šancu, že predáte to, čo ponúkate.

Zadávanie inzerátu je veľmi jednoduché, zvládnete to za pár minút. Nezabudnite najmä na dobré fotografie, ktoré zaujmú potenciálnych kupujúcich. Postup, ako inzerát pridáte, nájdete na tomto odkaze.

Čo sa týka napríklad nehnuteľností, v inzertnej časti na Rimava.sk je, pochopiteľne, vysoká koncentrácia ponúk z tohto regiónu. Potešiť vás môže aj fakt, že kúpou používaných, no stále funkčných vecí v dobrom stave, ušetríte nielen nemalé financie, ale aj našu prírodu. Príkladom takejto kategórie je detské oblečenie, hračky a veci pre deti – každá mamička azda už aspoň raz vytiahla zo šatníka kúsok, z ktorého jej dieťa vyrástlo skôr, než ho stihlo vynosiť.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross