No active "ca-sidebar-197687" sidebar

MAS MALOHONT: Spustili hlasovanie o najkrajšie fotografie regiónu

Viac ako sedemdesiat fotografií prišlo do súťaže Miestnej akčnej skupiny (MAS) Malohont, hlasovať za tú najkrajšiu možno už teraz, na sociálnej sieti Facebook. Ako Rimava.sk informovala manažérka MAS Miroslava Kubaliaková, hlasovanie spustili včera, potrvá viac ako tri týždne, do 26. mája.

"Najviac fotografií bolo prihlásených do kategórie Naša príroda a prevládajú v nej zábery z okolia Klenovca. Svoje zastúpenie v súťaži však majú aj zvyšné kategórie zamerané na ľudí, tradície, budúcnosť, život v MAS a akékoľvek iné „naj“," hovorí Kubaliaková a dodáva, že všetky fotografie sú na stránke MAS Malohont na Facebook-u. "Hlasovať možno za ľubovoľný počet fotografií, kliknutím na "páči sa mi to" pri ktorejkoľvek fotografii," vysvetlila manažérka MAS.

Na základe počtu hlasov budú každej fotografii pridelené body. Tie spočítajú s bodmi, ktoré získajú fotografie na základe poradia vytvoreného 3-člennou komisiou MAS, čím sa určí definitívne poradie. V prípade rovnosti bodov bude rozhodovať hlasovanie na Facebook-u.

Fotografickú súťaž vyhlásila Miestna akčná skupina (MAS) MALOHONT v marci tohto roka a svoje fotografie do nej poslalo 21 autorov. Fotografie troch autorov neboli do súťaže zaradené, keďže nesplnili základné podmienky (minimálna veľkosť fotografií a zachytenie zaujímavostí, ľudí či podujatí v území MAS).

Z najkrajších fotografií koncom roka vydajú kalendár na rok 2014 a vybrané súťažné fotografie budú prezentované aj v niektorých propagačných materiáloch MAS. Víťazné fotografie v každej kategórii navyše postupujú do celoslovenskej súťaže „Najkrajšia fotografia z územia MAS", ktorú vyhlasuje Národná sieť rozvoja vidieka SR v Nitre. Víťazné fotografie ocenia vecnou cenou na slávnostnom vyhlásení výsledkov, ktoré sa uskutoční počas výstavy Agrokomplex 2013.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross