Hnúšťanskí a revúcki kickboxeri si z Trnavy priniesli pódiové umiestnenia

29. februára 2024 | | | | |  |

REVÚCA/HNÚŠŤA – Kickboxeri z Revúcej i Hnúšte uplynulú sobotu (24. februára) nechýbali na prvom kole Open ligy, ktoré sa konalo v mestskej športovej hale v Trnave. Na tatami sa postavilo 214 súťažiacich z 32 klubov a z 3 krajín – Slovensko, Česko a Maďarsko.

"Trnavským organizátorom a novému organizačnému tímu sa podarilo usporiadať skvelé podujatie nabité zápasmi v ringu i na tatami a tak sme odštartovali novú sezónu vo veľkom štýle. Ďakujeme všetkým účastníkom, rozhodcom, organizátorom, zúčastneným a už sa tešíme na ďalšie kolo našej ligy v Poprade,“ uvádza Slovenský zväz kickboxu.

Klub Kickbox Leon Revúca reprezentovala Mia Ďurišková, ktorá si domov odniesla dve zlaté medaily a Ľudovít Horváth si vybojoval štyrikrát striebro a päťkrát bronz.

Ema Kocúrová z klubu KickBox Leonu Hnúšťa sa na stupienky víťazov postavila so striebrom i bronzom. Druhú priečku obsadil aj Róbert Bekker a na treťom mieste sa umiestnil Vratko Košičiar.