No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HODEJOV: Pri dopravnej nehode sa zranili štyri osoby

HODEJOV – Šesť hasičov s dvomi kusmi techniky v stredu (2. 6.) zasahovalo pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Hodejov na juhu Rimavskosobotského okresu. Rimava.sk o nej informoval Martin Babic z Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Rimavská Sobota.

Ako uviedol, pri nehode skončilo osobné auto v potoku. Zranené boli štyri osoby.

Podľa informácií z Operačného strediska HaZZ Banská Bystrica sa vozidlo nachádza v miestnom potoku, prevrátené na boku, približne tri metre pod úrovňou cesty.

Článok pokračuje pod reklamou"Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a prípadnému nežiaducemu pohybu. Zraneným osobám bola poskytnutá prvá pomoc posádkami Záchrannej zdravotnej služby," konkretizovalo stredisko s tým, že na mieste udalosti sa nachádza hliadka polície.

"Po zdokumentovaní udalosti políciou bude havarované vozidlo vytiahnuté z potoka pomocou technického vyslobodzovacieho automobilu HaZZ," dodalo.

DOPLNENÉ 3. 6. o 10:25: Ako dodala hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová, záchranári boli k nehode privolaní prostredníctvom tiesňovej linky 155. "Na mieste sa malo nachádzať viacero zranených. Vyslaní záchranári napokon ošetrili jednu dospelú ženu a tínedžerku, obe s viacerými poraneniami transportovali do nemocnice," konkretizovala Krčová.

DOPLNENÉ 3. 6. o 10:25: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru Banská Bystrica na Facebooku informovalo, že v súvislosti s prípadom polícia v R. Sobote obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 39-ročného muža z Hodejova.

"V stredu večer v obci Hodejov na osobnom aute náhle zišiel z cesty, kde sa prevrátil a s vozidlom ostal stáť v potoku. Pri dokumentovaní dopravnej nehody mu policajti v dychu namerali 1,65 promile alkoholu," konkretizovalo KR PZ.

Obvinený bol umiestnený do policajnej cely a poverený príslušník spracoval podnet na ukončenie veci v superrýchlom konaní.

Foto: ilustračné, Pixabay.com


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross