No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hokejistom zrušili druhý zápas za sebou. Covid sa Soboťanom v tejto sezóne vyhýba

RIMAVSKÁ SOBOTA - Hokejisti HKM Rimavská Sobota neodohrajú ani druhý zápas za sebou v tejto sezóne. Minulý týždeň nenastúpili na zápas proti Bardejovu na žiadosť súpera. Teraz v sobotu mali privítať na domácom ľade "béčko" Brezna, no pre covid v tíme hostí sa zápas zrušil.

"Bardejov má dlhodobé problémy. Oni v sezóne odohrali iba jeden zápas a ani na ten ďalší nenastúpia. Brezno doteraz hralo, no nakoľko sú momentálne v karanténe a preto bol zápas zrušený," povedal pre Rimava.sk Michal Slovák, predseda klubu.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej doplnil, hráči stratili zápasové tempo po dvojtýždňovej prestávke. "V stredu počas sviatku hráme domáci zápas proti Litpovskému Mikulášu "B" a hneď v sobotu ideme do Kežmarku. To sa dúfam nakopne a vrátime sa do zápasového tempa," vysvetlil Slovák.

Podľa jeho slov sa im túto sezónu covid v tíme vyhýba. "Nemáme takéto problémy, pretože väčšina hráčov v tíme je zaočkovaná, takže je to v pohode," dodal predseda a hráč klubu.

Článok pokračuje pod reklamou


Sezóna by sa nemala prerušiť aj napriek tomu, že väčšina okresov sa nachádza v čiernej fáze. "My ligu nebudeme mať stopnutú. Určite budú aj nejaké karantény. Je to vidieť aj v Extralige a aj v 1. lige, že niektoré kluby stoja. Inak sa normálne funguje aj v čiernej zóne," uzavrel Slovák.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross