Hokejistov čakajú dva dôležité domáce duely. Prestávka bude patriť súťaži o kolobežku

10. februára 2023 | | |  |
Foto ilustračné.

RIMAVSKÁ SOBOTA – Hokejistov HKM Rimavská Sobota čakajú dva dôležité zápasy, ktoré odohrajú na domácom ľade. Najskôr sa už túto sobotu (11. februára) stretnú s HK Bardejov. O týždeň (18. februára) privítajú v poslednom zápase nadstavbovej časti Trebišov.

Rimavská Sobota a Bardejov sa už v tejto nadstavbovej časti stretli, odohrali duel na ich ľade. Zápas bol veľmi napínavý, no víťazom sa nakoniec stal HKM, keď Bardejov zdolal 5 : 4. V tabuľke sa momentálne nachádza na poslednom šiestom mieste, kým R. Sobota je aktuálne tretia. Od seba ich ale delia len tri body a každý bod pre našich hokejistov je dôležitý pre lepšiu pozíciu v play-off.

Článok pokračuje pod reklamou

S Trebišovom bude však situácia o niečo náročnejšia. Východoslovenský klub je momentálne lídrom tabuľky nadstavbovej časti a náskok pred R. Sobotou majú štyri body. V prvom dueli si na domácom ľade poradili s našimi hokejistami 4 : 2 a v nadstavbových zápasoch stratili len jeden bod za jednu výhru v predĺžení.

Klub sa rozhodol fanúšikom v zápase s Bardejovom zatraktívniť tento duel, a to v podobe súťaže cez prestávku. V nej budú vyžrebovaní traja súťažiaci, ktorí sa v tradičnej súťaži pokúsia streliť puk cez polovicu ihriska do vymedzeného priestoru v bránke. Víťaz tejto súťaže získa elektrickú kolobežku. Podmienkou je si zakúpiť lístok do konca 1. tretiny.