No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HOT ART: Kultúrne leto uzatvoria Nevyliečiteľní

nevyliecitelniBláznivá a lyrická komédia o tom, že ak nemáte správneho psychológa, môže byť hľadanie "normálneho" vzťahu komplikované. Také je predstavenie s názvom Nevyliečiteľní. Známi mladí herci s ním v nedeľu večer uzatvoria tohtoročné kultúrne leto HOT ART, o ktoré sa v Rimavskej Sobote aj tento rok postaralo Mestské kultúrne stredisko.

"Pozývame všetkých v nedeľu, 29. septembra o 19.00 hod. do Divadelnej sály Domu kultúry, na skvelú komédiu Nevyliečiteľní. Na javisku nás o svojom hereckom umení presvedčí Helena Krajčiová, Kamil Mikulčík či  Csongor Kassai ale aj ďalší mladí herci," avizuje Regina Špitálová z Mestského kultúrneho strediska.

nevyliecitelniMiestami lyrická, miestami bláznivá komédia amerického dramatika Christophera Duranga je o spleti lások, prelínaní sa vzťahov a následných trápeniach hlavných hrdinov. Zveria sa do rúk psychológom, ktorí by sami potrebovali odbornú pomoc, čo prináša množstvo komických situácií. Predstavenie režíroval Michal Spišák. Vstupné v predpredaji 13 eur, na mieste 15 eur. Predpredaj v MsKS, TIC a cez Ticketportal.

Podujatie dá bodku za programom kultúrneho leta HOT ART – umenie v uliciach mesta Rimavská Sobota, ktoré finančne podporilo Ministerstvo kultúry SR a spoločnosť Automax.

[audio:http://www.rimava.sk/voice/NEVYLIECITELNI_dlha_uputavka.mp3] Pozvánka na predstavenie Nevyliečiteľní.

"Piaty ročník projektu HOT ART navštívilo celkovo približne 2 500 ľudí,“ zhrnula Špitálová a pripomenula, že počas troch mesiacov kultúrne leto ponúklo 16 hudobných produkcií, tri divadelné predstavenia pre deti i dospelých, štyri tvorivé dielne a tri špecifické podujatia - Módnu prehliadku Easy summer show, Westernový deň a Športový deň. „Najpozitívnejší ohlas medzi návštevníkmi mala piano show Jozefa Hollého, mladým ľuďom sa páčil Reggae fest, vystúpenie punkovej kapely InéKafé a pochvaľovali si tiež veľmi príjemnú atmosféru na džezovom festivale,“ uviedla autorka projektu a doplnila, že medzi deťmi sú veľmi obľúbené aj tvorivé dielne v Mestskej galérii, vždy nápadité a zamerané na nové techniky.

 

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok (Rimava.sk je hlavný mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross