No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HOT ART: Najmenšie deti zabavia príhody hovoriacej ponožky

Príhody Voa – Hovoriacej ponožkyPrečo hovoriacu ponožku bolelo brucho a ako meškala do škôlky, aj to zistia najmenší diváci už túto nedeľu, 25. augusta. V Rimavskej Sobote na nich o 17.00 hod. čaká nielen divadelné predstavenie plné zábavy a poučenia, ale aj hry a súťaže s Adamkom a Divadlom Neon.

„Pozývame všetkých malých špuntíkov od dvoch rokov a ich rodičov na nádvorie Reduty Čierny Orol. Zábavné príhody ponožky Voa určite potešia každé dieťa a zároveň ho naučia niečo nové,“ avizuje Regina Špitálová z Mestského kultúrneho strediska. Ako spomenula, cez úsmevné príhody sa Adamko a malí diváci dozvedia, prečo Voa bolelo bruško. Naučia sa o zdravom stravovaní a správnom čistení zúbkov. Pri ďalšej príhode Voa o tom, ako meškal do škôlky, si precvičia pravidlá cestnej premávky. Adamko sprevádza deti hrou na gitare a spievaním známych detských piesní. Po krátkom 20 minútovom predstavení budú nasledovať animácie, hry a súťaže, za ktoré budú deti odmenené sladkosťami.

Vstupné: dieťa 2 eur, dospelý 3 eur, predaj priamo na mieste.

Podujatie je súčasťou kultúrneho leta HOT ART 2013 – umenie v uliciach mesta Rimavská Sobota, ktoré finančne podporilo Ministerstvo kultúry SR a spoločnosť Automax.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok (Rimava.sk je hlavný mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross