No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HOTEL ZLATÝ BÝK: Nenechajte si ujsť veľkolepú Silvestrovskú párty

Silvester v hoteli Zlaty bykUž viete, kde a s kým strávite posledný večer v tomto roku? Silvester je príležitosťou na výnimočnú párty! V najväčšom rimavskosobotskom hoteli Zlatý býk sa ponesie v znamení zábavy, výbornej hudby, kvalitného jedla a prekvapení. Magická noc, plná očakávaní z nových začiatkov, tu bude mať zaručene ten správny štýl.

"Nech bol rok 2014 akýkoľvek, zaslúži si veľkolepú bodku na záver. Silvestrovská párty v hoteli Zlatý býk je osvedčeným receptom na to, ako s úsmevom, s dobrou náladou a v kruhu skvelých ľudí zavŕšiť starý rok a zároveň vstúpiť, či „pretancovať sa“ do toho nového," povedala riaditeľka hotela Marcela Csendesová a prezradila, že prípravy silvestrovskej noci sú už v plnom prúde.

Večera bude, tak ako sa patrí, skutočne kráľovská. Hostia si pochutnajú na troch chodoch, neskôr príde na rad aj pravá silvestrovská kapustnica. O skvelý výber hudobných lahôdok sa postará profesionálny DJ, ktorý bude mať pod palcom zábavu na tanečnom parkete. Chvíľku napätia a radosť z výhry prinesie tradične bohatá tombola. Na každého však čaká aj darček a samozrejme zábava, ktorá neodmysliteľne patrí k poslednému večeru v roku...

Silvestrovská párty 2014 v hoteli Zlatý býk štartuje 31. decembra o 19.00 hod. Vaše miesto na skvelom večierku si môžete rezervovať už teraz, na telefónnom čísle 047/56 32 032 a 0911 755 635 alebo e-mailom na [email protected].

Vstupné je 35 eur. Cena zahŕňa aperitív, trojchodovú večeru zostavenú z výborných jedál, nealko, víno, šampanské, chutnú kapustnicu a darčeky.

Silvester Zlatý býk

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross