No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HOTEL ZLATÝ BÝK: Piatkové večery s J. Berkym, cez víkend 50% zľavy na jedlá

Hotel Zlaty BykV piatok si môžete  pochutnať na grilovaných špecialitách pri živej hudbe, cez víkend na Vás čakajú 50–percentné zľavy na jedlá z a la carte. Špeciálnu ponuku na príjemné piatkové večery a zvýhodnené ceny jedál prináša najväčší rimavskosobotský hotel, Hotel Zlatý Býk.

K letu neodmysliteľne patria voňavé a chutné dobroty z grilu, na terase Hotela majú horúce piatkové večery svoju osobitú atmosféru – dotvára ju živá hudba v podaní Jána Berkyho (vstup zdarma). Grilované špeciality ponúkajú od 18.00 do 22.00 hod.

Počas víkendov čaká na hostí 50-percentná zľava na jedlá z nového, exkluzívneho jedálneho lístka, ktorý v Hoteli zaviedli len nedávno.06

„V rámci našej víkendovej ponuky budú môcť hostia vyskúšať špeciality z nového jedálneho lístka za zvýhodnenú cenu, či už prídu na obed alebo posedieť si v príjemnom prostredí pri večeri,“ hovorí riaditeľka Hotela Zlatý Býk Marcela Csendesová. Ako podotkla, nový jedálny lístok je osobitý, plný rozmanitých špecialít, výnimočných chutí a jedinečných kombinácií.

Bližšie informácie ako aj objednávky na grilované špeciality počas pracovných dní a cez víkend vybavíte na telefónnych číslach (na tel. čísle 0902 904 318 alebo 0902 904 311).

ponuka

[nggallery id=1006]

 

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross