No active "ca-sidebar-197687" sidebar

HURÁ PRÁZDNINY: Je sa na čo tešiť, program plný zábavy, napätia i prekvapení

perex-hura-prazdninyDo úspešnej akcie Hurá prázdniny ostáva už len pár dní. My vám ako prví prinášame program, ktorý bude plný zábavy, hier, ale i napätia. Nebudú chýbať ani prekvapenia či veľkolepá Dinoshow. No poďme pekne po poriadku. Podujatie venované všetkým deťom sa uskutoční v sobotu, 18. júna, v Mestskej záhrade v Rimavskej Sobote.

Malí i veľkí sa môžu tešiť na rôzne dobroty a lahôdky. Nazbieranú energiu potom zaručene využijú pri mnohých súťažiach i v tombole o zaujímavé ceny. No tou najhlavnejšou bude víkendový zájazd do Disneylandu. O túto cenu budú súťažiť družstvá, ktoré sa ešte stále môžu registrovať prostredníctvom tohto formulára. Víťazom sa stane to družstvo, ktoré počas súťaže nazbiera najvyšší počet bodov. Ako však pre Rimava.sk povedal Maňo Lacko, jeden z členov o.z. Naša Sobota, nebude to zadarmo. Podľa jeho slov ich kolega Marek, dennodenne pripravuje súťažnú trasu, na ktorej budú súťažiacich čakať úlohy živého i neživého charakteru 🙂

Hlavná cena súťaže tímov je cesta do Disneylandu!

Návštevníci sa podľa Lacka môžu tešiť aj na hasičskú show spoločne aj so záchranármi i policajtmi, ktorá určite vyrazí dych nejednému divákovi. O rozprúdenie krvi bude postarané aj na hlavnom pódiu, kde sa predstavia domáci malí tanečníci, folklórne súbory Hájik a Hájiček.

Pozrite si, ako to vyzeralo na Hurá prázdniny minulý rok

Organizátori však nezabúdajú ani na „pasívnych“ športovcov, pre ktorých bude pripravená chill-outová zóna. Rovnako však „vegeťáci“ ocenia aj detský workshop s Martou Hlušíkovou, s ktorou si budú môcť prečítať rozprávky. Nudiť sa podľa Lacka nebudete ani pri Divadle ZáBaVKa, ktoré si pripravilo divadelnú hru Sniwko a Buwko.

No, hasičov, záchranárov, policajtov máme. Rovnako aj fitness majsterku, folklórne súbory ako aj divadlo i rozprávky. O zábavu sa však postará aj klauniáda či Dinoshow, ktorá je jedinou svojho druhu v strednej Európe. Ako poznamenal Lacko, malí i veľkí sa môžu tešiť na prechádzajúce sa „živé“ dinosauri. A viete ešte čo? 🙂 Čakajú na vás aj dve prekvapenia. O aké však ide nám organizátori nechceli povedať, iba prezradili, že pod jedným z nich sa skrýva meno hlavného hosťa podujatia. Jedno čo však vieme je, že o moderovanie poduajtia sa postará ostrieľaná dvojica, Stanka Kašperová a Cyril Žolnír.

A čo ešte dodať k programu na záver? Predsa ohňostroj, ten urobí svetelnú bodku za celým podujatím Hurá prázdniny.

Vstup na podujatie je voľný! Viac informácií o podujatí nájdete na webovej stránke organizátora akcie o.z. Naša Sobota www.nasasobota.sk, alebo na ich facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasasobota.

Zdroj: Rimava.sk, PR článok
Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross