No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hurá prázdniny vypuknú už o pár hodín. Pozrite si, čo Vás čaká

Nie tri, ale päťkrát hurá pre Hurá prázdniny. Toľko očakávaný deň je už predo dvermi, tak sa pozrite na čo sa môžete Vy, ale hlavne Vaše ratolesti tešiť. Nech sa páči, tu je program 😉

Všetko vypukne oficiálnym otvorením o 10:00 hod. Slová vystrieda spev a tanec v podaní DFS Podkovička či DFS Hájiček. Nebudú však chýbať ani veľkí, teda FS Háj i prostrední folkloristi – Hájik. Tešiť sa môžete aj na Saule a ich cirkusovú show spojenú s workshopom, aj o bublinách. Deti potešia aj Králiky z klobúka so svojim interaktívnym divadlom. Predstavia sa aj deti DFS Lieskovček a tanečná skupina Lacrayons. Divadelné predstavenie si užijete aj v podaní domáceho Divadla Havran.

O napätie sa postarajú hasiči a ich dychvyrážajúcim zásahom. A teraz pozor, najmä rodičia! Svojim ratolestiam zbaľte aj suché oblečenie na prezlečenie, pretože aj tento rok deti čaká penová show. A hoci podujatie je spojené s „menšou“ oslavou prichádzajúcich letných prázdnin, tak škole sa ešte nevyhneme. Nebude to však obyčajná, ale bude to škola mágií a kúziel.

O zábavu bude teda postarané. No žiada si to okrem spomienok odniesť aj nejaké ceny. O tie sa postará súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto sa zúčastní desiatich súťaží a získa aspoň dve pečiatky, môže si vyzdvihnúť svoju odmenu. Ak ale pečiatok získa minimálne šesť rôznych s vyznačenou správnou odpoveďou, tak bude zaradený do žrebovania o hodnotné ceny, jednou z nich je aj parádny bicykel.

Hurá prázdniny však aj tento rok budú o pomoci. Tento raz o víťazovi rozhodnete Vy, návštevníci. Na výber budete mať z troch projektov, ktoré budú odprezentované priamo na podujatí, v stánkoch predkladateľov. Ktoré sú to si však môžete prečítať aj v tomto článku alebo aj na plagátoch nižšie.

Vidíme sa teda v sobotu, 16. júna, v Mestskej záhrade v Rimavskej Sobote na 5. ročníku Hurá prázdniny.

Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross