No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ideálny Hyundai pre každého v predajniach AC Autocentrum

LUČENEC – Spoločnosť AC Autocentrum otvorila nový showroom značky Hyundai v Lučenci, kde ponúka široký výber spoľahlivých áut pre každého.

Nový showroom v Lučenci je spolu so showroomom v Rožňave, už štvrtou predajňou AC Autocentrum v našich regiónoch. Obyvateľom tak prináša možnosť objaviť kvalitu vozidiel Hyundai, ktoré v sebe spájajú spoľahlivosť s moderným dizajnom a ekologickosťou. Pre zákazníkov je okrem pracovného týždňa otvorený aj každú sobotu od 9:00 do 12:00. 

Ideálny Hyundai pre každého 

Predajne AC Autocentrum zákazníkom ponúkajú široký výber najnovších modelov Hyundai rôznych cenových kategórií, z ktorých si vyberie naozaj každý. Od kompaktných a úsporných vozidiel, cez elegantné sedany a štýlové SUV modely, až po moderné elektromobily. V ponuke sú vozidlá rôznych motorizácií, druhu pohonu a výbavy. 

Nie náhodou je Hyundai jednou z najpredávanejších značiek áut na Slovensku. K obľúbeným modelom patria Hyundai i30, dokonalá mestská klasika, Hyundai Tucson, moderné SUV s revolučným dizajnom, alebo jeho lacnejší brat, úplne nový Hyundai Kona. Záujemcovia si môžu rezervovať testovaciu jazdu a vyskúšať si jazdné vlastnosti modelov na vlastnej koži. 

Veľkým benefitom v AC Autocentrum je možnosť výkupu jazdeného vozidla, čím sa zníži kúpna cena nového vozidla, prípadne dôjde k zníženiu akontácie. Novinkou je tiež financovanie na Refresh paušál s nízkymi mesačnými splátkami a možnosťou výmeny auta za nové po pár rokoch splácania. 

Autorizovaný predaj a servis

O prednostiach vozidiel Hyundai sa môžu zákazníci presvedčiť naživo v predajniach AC Autocentrum v Lučenci a Rožňave. Kvalifikovaný personál autocentra im pomôže s výberom ideálneho vozidla podľa individuálnych potrieb a predstáv. 

Ako autorizovaný predajca značky Hyundai ponúka AC Autocentrum prvotriedne služby a komplexný servis najvyššej kvality. Tím kvalifikovaných technikov a mechanikov sa postará o servisné služby, pravidelnú údržbu či profesionálnu opravu vozidiel. 

K benefitom AC Autocentra patrí:

  • široká ponuka skladových, predvádzacích a jazdených vozidiel,
  • výkup jazdených vozidiel,
  • ochotný a kvalifikovaný personál, 
  • možnosť rezervácie predvádzacej jazdy,
  • pestrá ponuka financovania už od 0-percentnej akontácie a ďalšie.

Získať nové auto ešte nikdy nebolo výhodnejšie. V AC Autocentrum aktuálne prebieha výpredaj skladových a predvádzacích vozidiel značky Opel s nájazdom od 0 do 6 000 kilometrov, s 5-ročnou zárukou, možnosťou kúpy na leasing s 0-percentnou akontáciou a s cenovým zvýhodnením až 5 500 eur. 

Aktuálne prebieha tiež skvelá akcia na všetky SUV modely, napríklad model Hyundai Tucson so zvýhodnením až 4 000 eur. Ponuka platí len do konca novembra.

Úplne nový Hyundai KONA

V showroomoch Hyundai je teraz k dispozícii aj úplne nový SUV model Hyundai KONA, ktorý je ešte dynamickejší a odvážnejší ako predtým. Jeho nový dizajn vyniká elegantnými líniami, futuristickými svetlometmi „Seamless Horizon Lamp“ a ešte väčším vnútorným priestorom. 

Perfektný výkon a nižšie emisie ponúka vo verzii s benzínovým motorom 1,0 T-GDi alebo 1,6 T-GDi aj s plne hybridným pohonom. Samozrejmosťou je spoľahlivá konektivita a pokročilé asistenčné a bezpečnostné systémy, ako napríklad Systém monitorovania vozidla či Sledovanie mŕtveho uhla.

Pre viac informácií navštívte pobočky AC Autocentrum v Lučenci a Rožňave alebo ich kontaktujte telefonicky.

Skúsený personál vám ochotne poradí s výberom a domov sa môžete odviesť na novom vysnívanom aute. 

Viac informácií nájdete na www.autocentrum.sk


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross