No active "ca-sidebar-197687" sidebar

IMT Smile už dnes exkluzívne v Rimavskej Sobote

imt-smileKultúrne leto HOT ART kulminuje, už najbližší piatok, 2. septembra o 19.00 hod., do rimavskosobotského Domu kultúry zavíta slovenská špičková kapela IMT Smile – s novým koncertným formátom Acoustic. Podľa organizátorov ide o krásne “surovú” verziu skladieb vo svojej akustickej verzii, o tú najčistejšiu muzikálnu podstatu. „Na takýto muzikálny prednes si môžu trúfnuť skutočne len profesionálni hudobníci, akými členovia kapely IMT Smile nepochybne sú. Príďte si vychutnať úžasnú atmosféru koncertu, plnú skladieb, ktoré nám kolujú v žilách. V Banskej Štiavnici, v ktorej bol koncert pred pár dňami, si tisícka ľudí vyžiadala od kapely tri prídavky, čo nasvedčuje tomu, že zážitok bude úžasný,“ povedala Regina Špitálová z MsKS a dodala, že je veľmi rada, že kapela prijala pozvanie do Rimavskej Soboty.

 

Do Rimavskej Soboty prijala pozvanie slovenská špičková kapela IMT Smile. Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji v MsKS a TIC.
IMT Smile oslávi tohto roku 20. výročie svojej existencie koncertnou megašou IMT Smile hiSTORY, ktorú zatiaľ plánujú odohrať iba v Bratislave a Košiciach.Kultúrne leto pokračuje 1. septembra priamym prenosom baletu Skrotenie zlej ženy z Boľšoj teatra v kine Orbis, filmovou prednáškou Petra Konečného (9. 9.), obľúbenou pesničkovou šou Paci pac pre deti (11. 9.), klavírnym recitálom mladej talentovanej klaviristky Bibiany Miškolciovej (13. 9.), či koncertom známeho folkového speváka Honza Nedvěda s hosťami (18.9.). Projekt Hot art uzavrie v predposledný septembrový deň, štvrtok 29. 9. o 19.00 hod. bláznivá komédia z manželského života s výborným hereckým obsadením Ach, Júlia!
Projekt HOT ART – umenie v uliciach mesta Rimavská Sobota, ktorý pre vás organizuje MsKS s finančnou podporou Fondu na podporu umenia a miestnych podnikateľov.

Imt smile


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross