No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Inšpirácia pre sezónu jar-leto 2015 na Teatro Fashion Weeku

24. marca 2015 |  | 

fashion-week-perexO módne tipy a inšpirácie na prvom ročníku rimavskosobotského týždňa módy skutočne nebude núdza. V piatok 27. marca o tom návštevníkov presvedčia aj prehliadky aktuálnych kolekcií módnych značiek. Modely pre bežné nosenie aj extravagantnejšie kreácie nikoho nenechajú na pochybách, že jar a s ňou spojená obnova šatníka, je tu.

Farby ako stvorené na novú sezónu

Jedinečnú španielsku značku Desigual zrejme nie je potrebné predstavovať. Najmä nie tým, ktorí sa zúčastnili predchádzajúcich módnych show, ktoré sa v Rimavskej Sobote konali. Neprehliadnuteľné modely od Desigual budú aj tentoraz súčasťou módnej prehliadky. V programe Teatro Fashion Weeku im patrí hlavný prezentačný deň – piatok 27. marca, kedy budú súčasťou módnej prehliadky v Estrádnej sále Mestského kultúrneho strediska.

Tešiť sa môžete na novú kolekciu pre sezónu jar a leto 2015 s názvom „Say something nice“. Na móle uvidíte prierez celou kolekciou od trendových denim kúskov, cez modely na každodenné nosenie až po najluxusnejšiu kolekciu, ktorú navrhuje sám módny návrhár Christian Lacroix. Modely sú z predajne Colorfashion, nakupovať ich môžete aj cez internetový e-shop www.colorfashion.sk. Zblízka si ich bude možné pozrieť aj v prezentačnom showroome Colorfashion v priestoroch MsKS. Okrem značky Desigual tu nájdete aj novinky kultovej brazílskej značky Mel a romantické doplnky od britskej značky Disaster Design. Zaiste potešia tiež eco modely španielskej značky Skunkfunk a oblečenie nemeckých značiek Cecil a Madonna fashion.

Pre akúkoľvek príležitosť

Módny obchod Mayo Chix, ktorý v Rimavskej Sobote plní želania svojich zákazníkov už 11 rokov, sa v rámci piatkovej módnej prehliadky predstaví svojimi charakteristickými modelmi najmä pre každodenné nosenie. Ak chcete zaujať v práci, pekne sa obliecť na stretnutie s kamarátkou alebo na večeru s manželom, pozorne sledujte. To pravé si na prehliadkovom móle nájde každá žena. Módny obchod, ktorý prináša novú ponuku každý týždeň, nájdete v Rimavskej Sobote na Hlavnom námestí a v Lučenci v OD Prior. V sezóne 2015 sa navyše sortiment predajne rozšíril o luxusnú francúzsku značku dámskych plaviek Relleciga.

Obľúbená značka profesionálnych štylistov

Premiéru na prehliadkovom móle v Rimavskej Sobote bude mať módny obchod Lady’s Style. Elegantné šaty pre každodenné nosenie i reprezentatívne kúsky na rôzne príležitosti vyberá majiteľka z ponuky viacerých značiek. Na prehliadke sa predstaví aj značka Envy, ktorú si obľúbili moderátorky televízie TV2 a radi ich používajú profesionálni štylisti a známe osobnosti v susednom Maďarsku. Svieže aktuálne trendy ukáže značka Mystic Day. Viac si návštevníci Teatro Fashion Week môžu pozrieť vo výstavnom showroome predajne Lady’s Style. Celú ponuku nájdete priamo v obchode na Hatvaniho ulici. Okrem spomínaných značiek sa dámy isto potešia aj luxusným modelom od Rinascimento z Talianska a Jus d’Orange z Francúzska. Značka Lilli chic osloví najmä mladých a Bella móda berie inšpiráciu z klasického dámskeho štýlu. Inšpirujte sa priamo v predajni.

Pletená móda zo Slovenska

Prehliadkové mólo Teatro Fashion Week osvieži aj domáca výrobná spoločnosť Ewident. V ponuke má kvalitné pletené módne oblečenie, aj nočnú a spodnú bielizeň. Už 25 rokov úspešne prináša prevažne na stredoeurópsky trh kvalitné slovenské oblečenie. Celú ponuku nájdete na www.ewident.sk.

V prezentačných showroomoch v priestoroch MsKS nájdete okrem spomínaných značiek napríklad aj nádherné šaty zo Svadobného salónu Valentína. Salón so sídlom na ulici Bélu Bartóka 10 má v ponuke modely na najdôležitejší deň v živote ženy i spoločenské a detské elegantné šaty. Vybraný model uvidíte aj v rámci prehliadky.

Profesionálna show

Návštevníci módnych podujatí v Rimavskej Sobote si na vysokú úroveň akcií už mohli zvyknúť. Tento raz bude módna show ešte o stupeň kvalitnejšia. „Modely predvedú profesionálne modelky a o vlasy a vizáž sa postará tím skúsených vizážistov a vlasový stylista značky BES. Toho uvidíte pri práci aj priamo na pódiu počas vlasovej show,“ ozrejmuje Katarína Pivníková, ktorá má v rukách dramaturgiu podujatia. Osviežením v rámci programu bude tiež tanečné vystúpenie dvojice Tomáš Baka a Orsolya Farkasová, ktorí v októbri reprezentovali našu krajinu na Majstrovstvách sveta v Moskve. Módne prehliadky Teatro Fashion Show už niekoľko týždňov pripravuje skúsený produkčný tím. „Sme radi, že sa nám podarilo pripraviť skutočne profesionálne podujatie a do programu prijali pozvanie významné mená slovenskej i medzinárodnej módnej scény. Dôležitý podiel na tom majú aj naši partneri,“ dopĺňa Katarína Pivníková.

PROGRAM Teatro Fashion Week

štvrtok 26. 3. 2015
Kreatívne strihy – workshop s Pavlom Berkym / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.
Účastníci workshopu získajú ako bonus 2 VIP lístky na módnu prehliadku P. Berkyho.

piatok 27. 3. 2015 od 18.00 / MsKS Rimavská Sobota
Módna prehliadka Pavla Berkyho
Módna prehliadka módnej značky Desigual a miestnych butikov
Prezentačné showroomy
Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji v MsKS Rimavská Sobota

sobota 28. 3. 2015
Kreatívne strihy – workshop s Pavlom Berkym / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.

Líčenie pre zvýraznenie krásy ženy – workshop s certifikovanou vizážistkou PaedDr. Katarínou Pivníkovou / MsKS Rimavská Sobota
Prihláste sa: [email protected] alebo 0918 771 556.

Prezentačný pop-up showroom Pavla Berkyho
MsKS Rimavská Sobota

O Teatro Fashion Week

Premiérový ročník Teatro Fashion Week 2015 má ambíciu priniesť do regiónu aktuálne trendy z oblasti módy a vytvoriť tradíciu, kultivujúcu vkus a podnecujúcu tvorivosť. Teatro Fashion Week nadväzuje na úspešné akcie nadlokálneho významu, ako napríklad Fashion Wave 2013, Easy Summer Show 2013 a Fashion & Art 2014.
Dramaturgia programu zahŕňa prezentáciu odevnej tvorby formou módnych prehliadok, predajné showroomy aj kreatívne workshopy. Podujatie Teatro Fashion Week 2015 pripravuje skúsený tím profesionálov v oblasti dizajnu a event managementu.

Zdroj: Teatro Fashion Week – PR Správa
Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross