No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Intelektuálna komédia Woodyho Allena Sex noci svätojánskej + SÚŤAŽ

Zdroj: MsKS, R. Sobota

Dynamická, trošku rozmarná, no pritom intelektuálna komédia z pera Woodyho Allena Sex noci svätojánskej zavíta do Rimavskej Soboty vo štvrtok, 30. 5. 2024 o 18.-tej hodine. Dej sa odohráva v roku 1905. Intelektuál Andrew Hobbs a jeho hanblivá manželka Adriana prežívajú partnerskú krízu. 

Do ich vidieckeho sídla zavíta na víkend bratranec Leopold so snúbenicou Ariel, ktorá predstavuje nenaplnenú lásku domáceho pána. Kolotoč vášne a humoru sa rozprúdi aj vďaka doktorovi Maxwellovi a jeho frivolnej partnerke Dulcy. Všetkých šesť postáv podľahne čaru svätojánskej noci, po ktorej prichádza rozuzlenie, ktoré si nenechajte ujsť! Vstupné: 17€, predaj vstupeniek v DK, Kine Orbis a na www.kulturars.sk

Článok pokračuje pod reklamou


Sme čoraz starší a meníme sa. Život závisí od toľkých maličkostí. Človek ho nemôže len tak vrátiť a musí využiť ten pravý okamih, pretože sa už pravdepodobne nikdy nezopakuje. Ľudia nie sú tým, čím sa zdajú byť. Všetci sme zvieratá, ak ide o lásku. Láska je nevypočítateľná. A sexualita? Tá je tajomná a prekrásna,“  z komédie Woodyho Allena a Jürgena Fischera.

Hrajú: Peter Trník, Zuzana Mišáková, Ján Slezák, Danica Jurčová, Ján Greššo, Diana Minarovičová,

Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov, potrvá 110 minút.  


POZOR SÚŤAŽ!

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dvakrát dve vstupenky na toto vtipné predstavenie, ktoré si v Rimavskej Sobote môžete pozrieť vo štvrtok 30. mája o 18:00 hodine.

Súťaž trvá do 29. mája a následne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dva lístky na toto fantastické predstavenie.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom predstavení nikomu neušli.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross