No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Predávajte a nakupujte cez vašu Rimavu, inzertná časť portálu je najväčšia v regióne

Máte doma niečo, čoho sa chcete zbaviť? Alebo čosi za dobrú cenu hľadáte? Kúpili ste si tovar, ktorý už nepotrebujete? Je nový alebo už má známky používania? Tak či onak, existuje miesto, kde sa vy zbavíte pre vás už nepotrebných vecí, ktoré u niekoho iného dostanú „druhú šancu na  život“. Pomôže vám s tým inzertná časť portálu Rimava.sk, ktorá sa teší veľkej obľube.

Inzercia na Rimava.sk je prehľadne rozdelená do niekoľkých kategórií. Často navštevovanou sekciou sú napríklad pracovné inzeráty. Ak si prácu hľadáte, alebo chcete niekoho zamestnať, neváhajte a „polistujte“ si v ponuke. Nájdete v nej nielen inzeráty miestnych firiem, ale aj niekoľkých spoločností mimo našich regiónov. Keďže sa už nezadržateľne blíži leto a čas prázdnin, budú postupne pribúdať i sezónne práce.

Článok pokračuje pod reklamouOsobitnou a veľmi vyhľadávanou kategóriou sú nehnuteľnosti. Predaj, kúpa či prenájom bytu, domu, chaty alebo aj pozemku na vlastnú päsť sa môže začať práve na našom inzertnom portáli. Medzi inzerujúcimi sú však i realitné kancelárie, ktoré vám predaj i kúpu uľahčia. Nezabúdajte, že zvýšiť záujem o vašu nehnuteľnosť môžu fotografie, ktoré sa dajú k inzerátu pripojiť.

Ďalšími kategóriami v inzertnej časti nášho portálu sú napríklad auto-moto, zvieratá, oblečenie, elektronika, šport či hobby. Nech už chcete predať čokoľvek, miesto na váš inzerát sa u nás vždy nájde.

A prečo nakupovať či predávať cez inzerciu na Rimava.sk? Ak sa na to pozrieme z pohľadu predávajúceho, zvýšite tým šancu, že sa zbavíte nepotrebných vecí. Nedáte za to nič, stáť vás to bude len pár klikov počas pridávania inzerátu. Možno „motyka vystrelí“ a niekto na vašu ponuku zareaguje. Je veľmi pravdepodobné, že kupujúci bude z okresu Rimavská Sobota alebo z okolitých miest. Možný bude teda aj osobný odber. Navyše, na váš inzerát možno zareaguje aj niekto, koho osobne poznáte. V Rimavskej Sobote je to viac než pravdepodobné. No a v neposlednom rade, inzercia na Rimava.sk je úplne zadarmo.

Ak si chcete niečo kúpiť za dobrú cenu, inzertný „bazár“ je tým správnym miestom. Možno natrafíte aj na nový tovar za lepšiu cenu než v obchode. Opäť platí, že inzerujúcim môže byť aj váš sused. Čo sa týka napríklad nehnuteľností, v inzertnej časti na Rimava.sk je, pochopiteľne, vysoká koncentrácia ponúk z tohto regiónu. Potešiť vás môže aj fakt, že kúpou používaných, no stále funkčných vecí v dobrom stave ušetríte nielen nemalé financie, ale aj našu prírodu. Príkladom takejto kategórie je detské oblečenie a hračky – každá mamička azda už aspoň raz vytiahla zo šatníka kúsok, z ktorého ich dieťa vyrástlo skôr, než ho stihlo vynosiť.

Tak neváhajte a inzerujte i nakupujte na portáli Rimava.sk! Postup, ako na to, nájdete na tomto odkaze.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross