Je koniec. Víťazom druhej ligy je Trebišov. ĎAKUJEME!, znelo tribúnou

9. apríla 2022 | | | |  |

Hokejisti HKM Rimavská Sobota ukončili túto sezónu prehrou na domácom ľade proti Trebišovu 2:5. Náš súper sa tak stal víťazom 2. hokejovej ligy a zahrá si baráž proti Breznu. Soboťania si prevzali strieborné medaily za druhé miesto v 2. hokejovej lige.

Úvod zápasu dal fanúšikom nádej na výhru, keď už v druhej minúte sme viedli po góle Babkoviča. Potom sa však hostia rozbehli a strelili dva góly. Najskôr v 8. minúte vyrovnal Halás, potom v 12. minúte dostal svoj tím do vedenia Marcinko.

V druhej tretine padol len jeden gól, Soboťanom sa nedarilo premieňať šance. Presným strelcom bol v 23. minúte Stríž.

Tretia tretina bola poslednou pre Rimavskú Sobotu v tejto sezóne. Hostia si dokázali vypracovať pohodlný náskok a zabezpečili si výhru. V 47. minúte sa v presilovke presadil Kubus a v 50. minúte si druhý gól pripísal Halás. O posledný gól zápasu sa postaral v 59. minúte Buda.

Fotografie z odovzdávania medailí a zo zápasu vám prinesieme v nasledujúcich dňoch.