No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Jeden klub, dvaja majstri sveta. Armwrestleri z Revúcej priniesli domov dve zlaté medaily

REVÚCA – Armwrestlingový klub Magnezit Revúca zažíva radostné okamihy. Dvaja ich zverenci, Natália Poprocká a David Balog, priniesli domov dve zlaté medaily z uplynulých majstrovstiev sveta. Informoval o tom primátor mesta Július Buchta na sociálnej sieti.

"Som rád, že aspoň z časti som si mohol vypočuť príbehy týchto – už rozhodne môžeme povedať, že športových osobností. O ich ceste za titulom, ktorá bola plná nielen driny či odriekania, ale najmä vášne, trpezlivosti a odhodlania," uviedol primátor na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


Buchta obom športovcom pogratuloval. "Natália, ešte raz ti srdečne blahoželám a prajem ti na ceste za splnením si svojho nového cieľa, ktorým je obhájenie titulu, veľa vnútornej sily a nezabudnuteľné úspechy a silné okamihy, ktoré robia šport športom," doplnil primátor.

O Davidovej športovej kariére budeme podľa primátorových slov ešte veľa počuť. "Vidieť na tebe, že bojovať o víťazstvo je niečo fascinujúce, preto ti prajem neutíchajúcu radosť i potešenie z ďalšieho prekonávania tvojich rekordov," uzavrel.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross